مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: مشکل فاضلاب در پروژه‌های مسکن مهر وجود دارد و در این زمینه تامین اعتبارات غیرنقدی مورد انتظار بوده که با وجود هماهنگی‌ها از سوی مسئولان دولتی اقدامات لازم از سوی متولیان صورت نگرفته است.

به گزارش تبریزمن، توحید اخلاقی ظهر امروز در جلسه شورای مسکن آذربایجان‌شرقی بر تامین منابع لازم برای رفع مشکلات مسکن مهر تاکید کرد.

وی گفت: مشکل فاضلاب در پروژه‌های مسکن مهر وجود دارد و در این زمینه تامین اعتبارات غیرنقدی مورد انتظار بوده که با وجود هماهنگی‌ها از سوی مسئولان دولتی اقدامات لازم از سوی متولیان صورت نگرفته است.

اخلاقی ادامه داد: در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر چاه‌های جذبی برای فاضلاب در نظر گرفته و مصوب شده که این چاه‌ها جوابگو نبوده و بسته‌های وارادتی نیز مقرون به صرفه نیست.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی یادآور شد: در زمینه تکمیل سیستم فاضلاب شهر سهند نیز یارانه لازم دریافت و به حساب شرکت واریز شده اما در زمینه به کارگیری پیمانکاران غیرنقدی مشکلاتی وجود دارد که سعی می‌شود هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

اخلاقی اظهار داشت: در زمینه استفاده از منابع مالی محدودیت‌هایی از سوی مرکز در مبالغ بالای ۵ میلیارد تومان صورت می‌گیرد و باید هماهنگی با تهران صورت گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: برق‌رسانی به واحدهای مسکن مهر واقع در شهرک اندیشه تبریز نیز از طریق منابع نقدی و غیرنقدی انجام می‌شود و در این زمینه نیز نسبت به واگذاری زمین برای نصب ترانس‌ها و پست برق اقدام می‌شود.

وی بر تسریع در واگذاری مسکن مهر تمام شده در شهرهای مختلف استان تاکید کرد و گفت: در این زمینه آئین نامه‌هایی وجود دارد که باید شرکت‌های مجری و پیمانکاران سرعت عمل داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :