باشگاه تراکتورسازی در راستای اعتراض به عملکرد داور دیدار مقابل پرسپولیس بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش تبریزمن،  باشگاه تراکتورسازی با صدور بیانیه‌ای نسبت به داوری دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس اعتراض کرد و از فدراسیون فوتبال خواست تا با تصمیم‌های خود زمینه بد بینی هواداران تراکتور نسبت به فدراسیون فوتبال را فراهم نکنند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
قضاوت دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس به گونه‌ای بود که موجب ناراحتی و دلخوری شدید هواداران عزیز تراکتورسازی را فراهم آورد در همین زمینه ذکر نکات زیر ضروری است:

۱-لازم است با توجه به فضای ملتهب ناشی از قضاوت داور دیدار از تماشاگران فهیم هوادار تراکتورسازی کمال تشکر را داشته باشیم که با خویشتنداری خود زمینه برگزاری یک مسابقه خوب را فراهم نمایند‌، بی‌تردید هواداران بزرگ‌ترین سرمایه باشگاه در راه رسیدن به قهرمانی است.

۲-عملکرد داور این دیدار به قدری ضعیف  بود که از سوی کارشناسان مورد نقد فراوان قرار گرفت از همین رو خواستار محرومیت داور این دیدار و دقت کمیته داوران درانتخاب داوران دیگر دیدارهای تراکتور هستیم.

۳-در طول سالیان گذشته جو عدم اعتماد و بد بینی از جانب هواداران نسبت به فدراسیون فوتبال وجود دارد. امیدواریم تصمیمات آتی کمیته انضباطی و کمیته داوران بر حجم این بی اعتمادی و بد بینی نیفزاید.

۴-در پایان از هواداران عزیز می‌خواهیم با صبر و متانت که همواره جزو خلق و خوی آنها بوده از تیم خود حمایت کنند تا تیم تراکتورسازی به اولین قهرمانی خود در لیگ برتر دست یابد.

این اطمینان را به هواداران عزیز می دهیم که در مسیر دفاع از حقوق آنها لحظه ای کوتاه نخواهیم آمد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :