مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌شرقی گفت: اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با همکاری ستاد احیای دریاچه ارومیه استان فراخوانی تحت عنوان « دریاچه نمکین ایران من» منتشر کرد.

به گزارش تبریزمن، هادی یوسف‌زاده اظهار داشت: فراخوان ادبی « دریاچه نمکین ایران من» در دو بخش ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می شود که بخش ویژه کودکان شامل ۷ تا ۱۲ و بخش ویژه نوجوانان شامل ۱۳ الی ۱۷ سال می شود.

وی ادامه داد: فراخوان ادبی « دریاچه نمکین ایران من» در قالب های شعر، داستان، تک جمله های ادبی ویژه کودکان و نوجوانان و نمایشنامه نویسی ویژه نوجوانان برگزار خواهد شد.

image636185241588925423

وی اظهار داشت: فراخوان ادبی فوق در حالی منتشر می‌شود که ۵۰ نفر از نویسندگان مطرح کشوری در هجدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان در تبریز و در دیدار با مدیر دفتر منطقه‌ای ستاد احیای دریاچه‌ی ارومیه بر تاثیر خلق داستان توسط نویسندگان در خصوص موضوع دریاچه ارومیه تاکید داشتند.

یوسف‌زاده تصریح کرد: مساله‌ دریاچه‌ ارومیه یک مساله‌ فراملی است، مساله‌ای عمیق و تاثیرگذار که دغدغه‌ تمام نویسندگان و شاعران است و بر همین اساس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اقدام به انتشار فراخوان ادبی « دریاچه نمکین ایران من» برای کودکان و نوجوانان کرده است تا دغدغه های ذهنی خود را در خصوص این مساله به روی کاغذ بیاورند.

وی مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ اسفند سال جاری عنوان کرد و افزود: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به تبریز، چهارراه لاله، انتهای بلوار فروردین، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌شرقی ارسال کنند.

یوسف‌زاده اضافه کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۳۴۴۱۳۱۳۱-۰۴۱ تماس حاصل کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :