اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری کلان‌شهر تبریز در نظر دارد به مناسبت هفته سلامت جمهوری اسلامی ایران با مشارکت سازمان ها و نهاد های مختلف، پویش (کمپین) سلامت با شعار “شهر سالم، شهروند سالم” را برگزار نماید.

به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز، این اداره در نظر دارد به مناسبت هفته سلامت جمهوری اسلامی ایران با مشارکت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی، اداره کل بهزیستی، اداره کل آموزش و پرورش، سازمان جهاد کشاورزی، جمعیت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، بسیج و سازمان‌های مردم‌نهاد، پویش (کمپین) سلامت با شعار شهر سالم، شهروند سالم را برگزار نماید.

از عموم طراحان و علاقه‌مندان دعوت می‌شود با طراحی شخصیت و نیز تصویرسازی مرتبط با موضوع سلامت، همراه این کمپین گردند.

۱ – طراحی شخصیت

هدف، طراحی و معرفی شخصیتی دوست‌داشتنی و جذاب برای استفاده در کلیه طرح‌های این اداره کل که جنبه اطلاع‌رسانی در حوزه سلامت شهروندی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
سادگی، پویایی، قابل انعطاف و تغییر حالت بودن، بهره‌گیری از نمادهای اصیل و بومی ایران به ویژه منطقه آذربایجان و پرهیز از جذابیت‌های نامتعارف از خصوصیات مورد تأکید برای این کاراکتر می‌باشد.

از میان کلیه آثار رسیده به دبیرخانه، یک طرح به عنوان برنده انتخاب و خریداری و از طرح‌های دوم تا پنجم با تقدیم لوح سپاس و هدایای نفیس تقدیر خواهد شد.

۲ – تصویرسازی

با توجه به قرار گرفتن تعداد قابل توجهی از تابلوهای تبلیغات محیطی شهری در اختیار این کمپین که ابعاد و اندازه‌های متغیری دارند، آتلیه گرافیک شهر سالم قالب (یونیفرم) این پویش را طراحی و آماده نموده است. فونت‌های مورد استفاده در طرح‌ها از مجموعه قلم برتر و به نام‌های دیبا و مشکی می‌باشد.

نشانه‌های مورد نیاز، توسط این آتلیه بازطراحی و یکسان‌سازی شده‌اند که بعد از انتخاب نهایی آثار، توسط آتلیه گرافیک شهر سالم بر روی طرح‌ها جای خواهند گرفت. لذا از کلیه شرکت‌کنندگان در این بخش تقاضا می‌شود فقط بر روی تصویرسازی طرح‌ها تمرکز نمایند. تأکید می‌شود که طرح‌های انتخاب‌شده در ابعاد و اندازه‌های متغیر و با نظر مدیریت هنری، تمام یا بخشی از یک طرح مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

مهلت ارسال آثار ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۵

هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال حداکثر ۳ طرح می‌باشد.

طرح‌ها با فرمت JPEG یا PDF با مد رنگی RGB و رزولوشن ۲۰۰ dpi در ابعاد A4 و با حجم حداکثر ۲ مگابایت ارسال گردد.

طرح‌های برنده، توسط دبیرخانه خریداری و از کلیه شرکت‌کنندگان تقدیر خواهد شد.

کلیه آثار راه‌یافته هر دو بخش به مرحله انتخاب و داوری، در نمایشگاه هفته سلامت در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

دریافت آثار از طریق رایانامه به نشانی:tabriz.shahresalem@gmail.com  می‌باشد.

در عنوان ایمیل حتماً موضوع اثر (کاراکتر / تصویرسازی) قید گردد.

در متن ایمیل، نام و نام خانوادگی، شماره ملی و شماره تماس ذکر شود.
اطلاع‌رسانی پویش و دریافت شعارهای پیشنهادی در کانال: telegram.me/tabriz_shahresalem

تلفن: ۳۳۳۴۰۰۵۳ (۰۴۱)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :