فراخوان طراحی نشان (لوگو) به مناسبت انتخاب تبریز از سوی سازمان همکاری اسلامی به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ اعلام شد.

به گزارش تبریزمن، سازمان همکاری اسلامی تبریز را به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ انتخاب کرده است. کسب این عنوان برای شهر تبریز و کشور ایران، فرصتی را فراهم می کند تا با گسترش تعاملات بین المللی، این شهر را به عنوان مقصد مهم گردشگری در گستره جهان معرفی نماید.  به همین منظور دبیرخانه شورای سیاست گذاری تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی ۲۰۱۸، در نظر دارد طراحی نشان این رویداد مهم بین المللی را در راستای معرفی هرچه بیشتر تبریز، به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ را به مسابقه بگذارد. لذا از اساتید، هنرمندان و هنرجویان خلاق دعوت می شود تا در این مسابقه شرکت نمایند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات فراخوان و نحوه ارسال آثار می توانند به وب­سایت اینترنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی به آدرس www.eachto.org  مراجعه نمایند.

طراحی نشان تبریز ۲۰۱۸ با همکاری استانداری آذربایجان شرقی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۴

زمان اعلام نتایج: ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۴

نشانی دبیرخانه: تبریز- میدان ساعت- خیابان مقصودیه- پشت عمارت شهرداری- خانه تاریخی حیدرزاده

تلفن دبیرخانه: ۳۵۵۴۶۰۴۰-۰۴۱


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :