به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و راه آهن از ساعت ۱۸:۵۰ امروز در استادیوم یادگارامام شهر تبریز به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

سروش رفیعی که در چند بازی اخیر عملکرد چندان خوبی از خود به نمایش نگذاشته بود روی سانتر زیبای آیان رمزی توانست با ضربه سر دروازه راه آهن را گشوده و بازی را نفع تراکتورسازی کند.

آیان رمزی تا به این جای کار در رقابت های لیگ برتر موفق شده در سه بازی سه پاس گل داده و رکوردی فوق العاده در سطح فوتبال ایران از خود به جای بگذارد.

پس از گلزنی تراکتور، شاگردان فرهاد کاظمی کمی رو به جلو تر شده و حملاتی را پایه ریزی کردند. یک گل راه آهن نیز مردود اعلام شد تا اینکه دیدار در ۴۵ دقیقه ابتدای بازی به سود تراکتورسازی خاتمه یابد.

با آغاز نیمه دوم، هم تراکتورسازی و هم راه آهن موقعیت های زیادی برای گلزنی خلق کردند. سامان نریمان جهان موقعیت فوق العاده ای را برای تراکتورسازی از دست داد و چند شوت از طرف بازیکنان دو تیم نیز توسط بازیکنان بلوکه شد. درخشش اخباری در این دیدار از نکات قابل توجه این دیدار بود که باعث امیدواری هواداران و کادرفنی شد.

با این حال مهرداد محمدی در دقایق پایانی بازی با یک سوت سرکش، به زیبایی دروازه تراکتورسازی را گشود تا نقشه های تونی نقش بر آب شده و دو امتیاز حساس برای سرخپوشان آذربایجان از بین برود.

نکته منفی این دیدار حضور اندک تماشاگران بود که مانند سه بازی گذشته منظره ی دلخراشی ! را در استادیوم یادگارامام به نمایش درآورد.

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی: محمدرضا اخباری ،شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردوسو، علی حمودی ،سعید آقایی،احمد عبدالله زاده، آگوستو سزار، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان، رمزی و حمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

راه آهن: ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، محسن ایران نژاد ، سیداحمد مهدی زاده، مهرداد محمدی، سیامک کوهنورد، بهادر عبدی، مهدی جعفرپور، حمیدرضا دیوسالار و میلاد محمدی
سرمربی: فرهاد کاظمی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :