سرمربی گسترش فولاد گفت: مصاحبه ای از برانکو دیدم که در ایران ورزشی گفته بود زیباترین بازی ها را گسترش فولاد انجام می دهد. 

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند در نشست خبری پس از مسابقه مقابل صبای قم اظهار داشت: من تبریک می گویم به مجموعه گسترش فولاد. صبا در جام شهدا خیلی قاطعانه قهرمان شد. اما ما با وجود نداشتن ۵-۴ نفر از بازیکنان خود، بازی خیلی خوبی ارائه دادیم.

وی ادامه داد: باید تشکر کنم از کسانی که اردوی خوبی برای ما تدارک دیدند. ما بازی های سختی داشتیم که این ها بچه ها را آب دیده کرد. ما امروز سه بازیکن خود را نداشتیم. به عقیده من خطایی که روی درویشی رخ داد پنالتی بود. از خودش هم پرسیدم گفت بازیکن حریف دست مرا کشید. ما توپی هم به تیر دروازه زدیم. همه بچه های ما خوب بودند. من البته اعتقاد دارم که می توانیم بهتر باشیم. امیدواریم در ادامه هم امتیازات بیشتری کسب کنم.

کمالوند درباره استفاده از داود نوشی صوفیانی گفت: وقتی بازیکنی موقعیتی را خراب کند و به جانشینش فرصت ندهیم، فرصت رقابت از بین می رود.  دروازه بان ما باعث شد در یکی دو بازی بازنده شویم. مطمئنا تا زمانی که داود این گونه بازی کند، باز هم از وی درون دروازه استفاده خواهیم.

وی درباره انتقال شجاعیان به پستی غیر تخصصی گفت: پست او را به هافبک دفاعی انتقال دادم. شاید عدم توجیه داریوش در هافبک دفاعی سبب شد که از شوت زدن بهره نبرد. البته زورمان در حمله بیشتر شد و چند موقعیت داشتیم. این بازی ما با  ۳ بازی آخر نیم فصل اصلا قابل مقایسه نیست.

سرمربی گسترش درباره تعداد کم تماشاگران اذعان داشت: زمانی هست که مربیان از یکدیگر تعریف می کنند. اما من مصاحبه ای از برانکو دیدم که در ایران ورزشی گفته بود زیباترین بازی ها را گسترش فولاد انجام می دهد. حیف از این فوتبال که بدون تماشاگر برگزار شد. البته این مشکل ما نیست و همه تایم ها چنین مشکلی دارند. زمانی در سال ۸۲ در لیگ ۲ با برق تهران این جا آمده بودم و روی دکل ها تماشاگر بود. هواداران اگر به تراکتور و گسترش فشار بیاورند نتیجه ها بهتر می شود و حتی ماشین سازی هم با هل دادن تماشاگران شاید بتواند به لیگ برتر بیاید.

کمالوند در خاتمه گفت: از سازمان لیگ درخواست دارم که بازی ها را همزمان برگزار نکند.این بازی همزمان با دیدار ماشین سازی بود و همین مساله در کاهش تعداد تماشاگران تاثیر گذاشت. به نظر من حیف بود که تماشاگران این بازی را نبینند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :