سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تراکتورسازی با در اختیار داشتن بازیکنانی بزرگ یک تیم ملی کوچک برای خود ساخته است.

به گزارش تبریزمن، ایگور استیماچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این دیدار بازی بزرگی برای هر ۲ تیم محسوب می‌شود چون آنها شرایط مشابهی دارند و گرفتن امتیاز برای آنان در بازی فردا از اهمیت فراوانی برخوردار است.

استیماچ گفت: تراکتور تیم بسیار خوبی دارد و بازیکنان خوب بسیار زیادی دارد و به یک تیم ملی کوچک از ایران شبیه است و می‌دانیم بازی سختی مقابل این تیم پیش‌رو داریم.

وی در پاسخ به سوالی درباره حواشی اخیر پیرامون تیم سپاهان اتفاق افتاده گفت: اکنون آماده پاسخگویی به این سوالات هستم ولی به نظرم زمان مناسبی برای گفتن این حرف‌ها نیست.

وی درباره غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: پادوانی و سرلک را به علت مصدومیت نخواهیم داشت ولی بازیکنانی داریم که می‌توانند جایگزین خوبی برای این مصدومان باشند.

وی در مورد اینکه خلعتبری در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که سرمربی نمی‌تواند در خصوص هادی عقلی اظهار نظر کند و این هواداران دوست دارند هادی به سپاهان بازگردد،‌گفت: این مصاحبه که می‌گویید نخواندم بنابراین نمی‌توانم در خصوص موضوعی که نخواندم و ندیدم اظهار نظر کنم. اگر این موضوع عنوان شده باشد با بازیکنان در میان می‌گذارم اما به این صحبت که کردید، اعتقاد ندارم.

استیماچ با اشاره به شناختش از تیم تراکتورسازی گفت: زمانی که چند بازیکن بزرگ از همان ابتدای فصل به یک تیم می‌روند نباید از آنان انتظار نتیجه داشت چون آنان باید بتوانند با یکدیگر هماهنگ شوند.

سرمربی سپاهان بازی مقابل تراکتورسازی را سخت دانست و گفت: هر دو تیم در شرایط مشابهی مقابل هم صف آرائی می کنند و فردا بازی بزرگی برای هر دو تیم رقم خواهد خورد که امیداروم نتیجه لازم را ما دراین نبرد کسب کنیم.

استیماچ با بیان اینکه سپاهان دربازی فردا از روش های مورد اطمینان خود بهره خواهد برد، اظهارکرد: تنها هدف ما دربازی فردا تمرکز تیمی است تا با کسب نتیجه مورد نظر ادامه لیگ برتر را راحت پیگیری کنیم.

وی، از پادوانی مدافع سپاهان به عنوان تنها غایب این تیم در بازی فردا به دلیل مصدومیت نام برد و افزود: بقیه نفرات درآمادگی کامل هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :