به گزارش تبریزمن، “حامد نجفی” مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون که توانست در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال با درخششی خیره کننده در اولین حورشان به مقام سومی دست یابدو این روزها هم در حال بستن تیمی شایسته برای کسب مقام قهرمانی لیگ می باشد در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریزمن در مورد دیدار فردای گسترش فولاد گفت: بعد از سقوط تیم پایا سازه به لیگ دسته یک فوتسال دیگر دوست نداریم تیمی از آذربایجان به لیگ پائین تر سقوط کند، بی شک فردا باید همدل و همصدا با حضور در ورزشگاه بنیان دیزل به دنبال حمایت از تیم شهرمان در لیگ برتر فوتبال باشیم.

http://www.sungunsport.ir/farsi/admin/hamed.jpg

نجفی در ادامه افزود: گسترش فولاد با حمیات بخش خصوصی چندین سال است که در شکوفایی ورزش استان نقش بسزایی داشته و فردا وظیف تک تک ورزشکاران و مسئولین است که با حضور در ورزشگاه این تیم را در مصافی حساس برای بقا در لیگ برتر حمایت کنند.

مدیر عامل مس سونگون از هواداران این تیم در لیگ برتر فوتسال نیز خواست تا با حضور پرشور در دیدار روز جمعه گسترش فولاد و صبای قم آبی پوشان تبریزی را در این دیدار خانگی برای کسب سه امتیاز همراهی کنند تا سال آینده شاهد حضور دوباره دو تیم از خطه قهرمان پرور آذربایجان در لیگ برتر فوتبال باشیم.

وی در ادامه گفت: فردا عصر ساعت ۶ به همراه کارکنان باشگاه و جمعی از هواداران برای تماشای دیدار گسترش فولاد و صبا راهی استادیوم اختصاصی این تیم در دیزل آباد میشویم تا نشان دهیم شعار آذربایجان تیملری – فرق المز رهلی  جامه عمل به خود بپوشاند.

گفتنیست مصاف تیم های گسترش فولاد تبریز و صبای قوم روز جمعه از ساعت ۱۸ در استادیوم اختصاصی گسترش وفلاد در بنیان دیزل برگزار میشود که با توجه به وضعیت جدول رده بندی لیگ کسب سه امیتاز از سوی تیم تبریزی در این مسابقه مهم می باشد و میتواند بقای آبی پوشان تبریزی در لیگ برتر را جدیت بخشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :