قدرت نمایی و اشتهای سیری ناپذیر تیم فوتسال مس سونگون این بار نیز در هفته نهم  لیگ برتر فوتسال تداوم یافت و ارتش لاله های نارنجی در ساعتی قبل در سالن شهید پورشریفی تبریز با به راه انداختن جشنواره ای از گل ، میهمان خود فردوسی مشهد را که امید به کسب امتیاز از این دیدار دوخته بود با ۷ گل در هم کوبید.به گزارش تبریزمن، در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته نهم لیگ برتر فوتسال مسی ها در شرایطی برابر فردوسی مشهد صف آرایی کردند که این دیدار به جهت فاصله سه امتیازی دو تیم در رده های دوم و چهارم و احتمال جابجایی جایگاه هر دو تیبم در صورت شکست از حساسیت دوچندانی برای هر دو تیم برخوردار بود.

مسی ها اگرچه در ابندای این دیدار بازی خوبی را ارایه نکردند و دو بار از حریف مشهدی خود عقب افتادند با این حال در ادامه بازی و به ویژه در نیمه دوم به خود آمدند و با به راه انداختن جشنواره گل ، لشگر فردوسی را تار و مار کردند.

در این دیدار برای مسی ها ، بلو برزیلی و بهترین گلزن مس در این فصل سه بار ، مرتضی عزتی دو بار و حسین طیبی و دیگو برزیلی نیز هر کدام یک بار موفق به گلزنی شدند تا ارتش لاله های نارنجی با نتیجه سنگین ۷ بر ۲ بر فردوسی مشهد غلبه کند.

این سومین برد پیاپی مس در لیگ و همچنین سومین برد متوالی ارتش لاله ها برابر فردوسی مشهد در تاریخ دیدارهای دو تیم به شمار می رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :