بازیکن تراکتورسازی گفت: من هیچ حاشیه‌ای ندارم و فقط جواب یک فرد را دادم چون دوست ندارم کسی به خانواده بازیکنان توهین کند.

به گزارش تبریزمن، بختیار رحمانی بازیکن تیم تراکتورسازی بعد از تساوی این تیم مقابل استقلال خوزستان در مورد بازی در گفتگو با تبریزمن اظهار داشت:تیم ما در نیمه اول اصلاً بازی خوبی را نمایش نداد ولی در نیمه دوم بازی خوبی را ارائه دادیم و مطمئن باشید در ادامه وضعیت تیم ما بهتر از این خواهد شد.

وی افزود: هنوز به شرایط ایده آل نرسیده ایم و من خودم در طول این پنج هفته فقط یک‌نیمه بازی کردم و باید به بازیکنان و تونی فرصت دهیم تا تیم به هماهنگی برسد.

بازیکن تراکتورسازی گفت: تیم استقلال خوزستان تیم جوان و خوبی است و در کار دفاعی هم بسیار عملکرد خوبی داشت و کار را برای تیم ا سخت کرده بود.

وی خاطرنشان کرد: باید از تونی حمایت شود چون ما هنوز در اول راه هستم و نباید هواداران از هفته پنجم به مربی و بازیکنان و مدیرعامل فش دهند چون تراکتورسازی تیم بزرگی است و کادر فنی و بازیکنان خوبی را دارد

وی در مورد حاشیه‌های به وجود آمده در اینستاگرام گفت: من هیچ حاشیه‌ای ندارم و فقط جواب یک فرد را دادم چون دوست ندارم کسی به خانواده بازیکنان توهین کند و من خودم اطلاع دارم  آن فردی که آن کامنت ها را در اینستاگرام نوشته بود یکی از افراد نزدیک به ما و تیم تراکتور است و در سر تمرینات هم می‌آید. ترک‌های باغیرت خودشان شناخته می‌شوند که این‌چنین کارها از ترک‌ها واقعاً بعید است.

وی افزود: من در فوتبال زیاد فش شنیده‌ام شخصیت من در این حد نیست جواب کسی را بدهم ولی این کار اصلاً درست نبود.

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :