هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از یکشنبه و با برگزاری ۷ دیدار در شهرهای مختلف آغاز خواهد شد و در یکی از حساس ترین دیدارهای نیم فصل دوم ، مس سونگون در سالن شهید پورشریفی تبریز برابر فرش آراء مشهد به میدان خواهد رفت.

به گزارش تبریزمن،  ارتش لاله های نارنجی که سه شنبه گذشته در دیداری سراسر هیجان و پر افت و خیز در تهران برابر تأسیسات دریایی مدافع عنوان قهرمانی و قهرمان آسیا به تساوی پر گل ۴ بر ۴ رسید ، فردا در شرایطی برابر فرش آراء مشهد به میدان خواهد رفت که برای باقی ماندن در کورس قهرمانی ناگزیر از کسب هر سه امتیاز این بازی است.

مس که در دیدار رفت دو تیم در مشهد بازی را با نتیجه قاطع ۵ بر ۲ از حریف برده است در این دیدار نیز با بهره گیری از بازیکنان هجومی خود در صدد برد خواهد بود تا با احتمال توقف یا شکست تأسیسات صدرنشین در دیدار مهم و حساس این تیم در قرچک برابر شهید منصوری ، شانس نزدیک تر شدن به صدرنشین را بار دیگر به دست آورد.

گفتنی است مس فردا بدون یار محروم و مصدوم و با تیمی کامل برابر فرش آراء صف آرایی خواهد کرد تا با عبور فرش مشهد ، راه خود به سمت صدر جدول را هموارتر از قبل نموده و امیدهای خود برای قهرمانی را همچنان افزایش دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :