مربی ــ بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: الان شرایط‌مان به گونه‌ای است که دورهم جمع می‌شویم و دورهمی بازی می‌کنیم.

به گزارش تبریزمن، جواد اصغری‌‌مقدم در مورد تساوی ۳ ــ ۳ تیمش مقابل یاسین پیشروی قم در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال، اظهار داشت: بازی سختی بود که متاسفانه همانند بازی های قبلی مقابل یاسین پیشرو موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. واقعاً فرصت خوبی داشیم تا به صدر جدول برسیم اما نشد.از تلاش بازیکنان تیم که مردانه تا آخرین ثانیه بازی جنگیدند نباید گذشت و خواست خداوند بود که امروز پیروز این دیدار نشویم.

وی ادامه داد: استرس صدرنشینی باعث شده بود تا بازیکنان نتوانند از موقعیت‌های گلزنی استفاده کنند. کاش توپ‌های ما گل می‌شد تا بتوانیم به صدر جدول برویم. ما کمبود بازیکن داریم و در هر بازی با چهار پنج بازیکن به زمین می‌رویم، چند بازیکن مصدوم هستند و چند نفری هم در نیم‌فصل جدا شدند. الان دور هم جمع می‌شویم و دورهمی بازی می‌کنیم.

مربی – بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز افزود: الان چهار تیم بالای جدول ۳۶ امتیاز دارند و با این حساب کار در لیگ سخت شده است. البته ما با این نفرات کم جزو تیم‌های مدعی قهرمانی نیستیم، اما تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به نقل از پایگاه خبری فوتسال، وی در مورد بازی هفته آینده تیمش برابر میثاق گفت: تیم میثاق هم یکی از تیم های خوب لیگ است که در خانه قدرتمندتر هم ظاهر می شود.هفته گذشته موفق شدند تاسیسات را شکست دهند ولی ما برای رسیدن به هدفمان تمام تلاش خود را می کنیم تا انشالله با کمک خداوند  دست پر از دیدار خارج شویم ولی بازی کردن با تعداد نفرات کم واقعا کار دشورای است ولی بازیکنان دبیری نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند.

اصغری‌مقدم در خصوص عملکرد خوبش در هفته‌های گذشته هم گفت: وقتی نفر ندارید و کار سخت است باید با تمام وجود تلاش کنید. سخت است که همزمان مربی و بازیکن باشید، اما من تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا در همه بازی‌ها سه امتیاز را کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :