به گزارش تبریزمن، دو تیم دبیری تبریز و شهید منصوری از ساعت ۱۷:۰۰ روز یکشنبه ۱۸ مرداد از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتسال در سالن علوم پزشکی تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

دبیری تبریز که در سه هفته گذشته توانسته بود در دو هفته ابتدایی با اقتدار به برتری دست یافته و در صدر جدول نیز حضور داشته باشد، هفته گذشته با متحمل شدن شکست در دربی فوتسال آذربایجان اولین باخت خود را مقابل مس سونگون تجربه کرد. البته باخت دبیری در آن دیدار باعث شد تا مسی ها نیز به جمع مدعیان نزدیک شده و در جدول رده بندی پشت سر دبیری قرار بگیرند.

شاگردان اصغری مقدم که در فصل گذشته به دلیل برخی حواشی ایجاد شده در اوایل فصل نتوانستند نتایج چندان درخوری برای خود کسب کنند، با گذراندن پیش فصل پر قدرت و برگزاری اردوهای آمادگی، در نظر دارند تا در فصل جدید رقابت های لیگ برتر در بین ۴ تیم بالایی حضور داشته و نیم نگاهی هم به قهرمانی داشته باشند.

در حال حاضر با کسب ۶ امتیاز از ۶ بازی تقریبا عملکرد خوبی را از تیم دبیری شاهد بودیم و می توان گفت که در صورت حفظ چنین روندی، شاگردان جواد اصغری مقدم امکان رسیدن به اهداف باشگاه را پس از اتمام رقابت های این فصل داشته باشند. با این وجود حضور تیم های پرقدرتی همچون تاسیسات دریایی کار را برای رسیدن به مقام قهرمانی رقابت ها دشوارتر می کند.

باید منتظر ماند و دید که آیا سرخپوشان فوتسال آذربایجان توان کسب برتری مقابل شهید منصوری، که از سه بازی قبلی خود تنها ۳ امتیاز کسب کرده و در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفته را دارد یا نه.

w4_y94_futsal_dabiri


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :