به گزارش تبریزمن، دو تیم گیتی پسند اصفهان و مس سونگون از سری رقابت های هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۷:۰۰ روز حمعه ۳۰ مرداد ماه در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت.

تیم مس سونگون که همچون فصل گذشته – که پدیده رقابت ها بود – نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است، در هفته ششم فرصت این را دارد که با برتری در دیدار دشوار خارج از خانه مقابل تیم قدرتمند گیتی پسند اصفهان، انتقام شکست در هفته اول مقابل تاسیسات دریایی – قهرمان آسیا – با به دست آوردن صدرنشینی از این تیم گرفته و موقعیت خود را فوق العاده بهبود بخشد.

شاگردان علی افضل که در حال حاضر با سه پیروزی به همراه یک تساوی و یک باخت و کسب ۱۰ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی حضور دارند، می توانند در همین هفته های ابتدایی نسبت به جبران سه امتیاز کمتر خود از تاسیسات صدرنشین اقدامات خوبی انجام دهند، لاله های نارنجی که در هفته های ابتدایی دیدار های دشوار خود را پشت سر گذاشتند، می توانند در ادامه با نتیجه گیری خوب از بازی های آسانتر امتیازات بیشتری از رقیبان کسب کنند.

مس

نجفی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون در خصوص شرایط تیم و هدفگذاری باشگاه برای فصل جدید اظهار کرده است: مس سونگون امسال همه چیز برای قهرمانی دارد و و ما بدون حاشیه و سر و صدای کاذب راه خود را به سمت سکوی قهرمانی ادامه خواهیم داد.

نجفی در بخش دیگری از سخنان خود با ابراز رضایت از عملکرد کادرفنی و بازیکنان مس سونگون در ۵ هفته ابتدایی لیگ خاطرنشان کرد: در حال حاضر به لطف خدا و عملکرد خوب بازیکنان و کادرفنی در رده دوم جدول لیگ ایستاده ایم و تمام تلاش خود را برای کسب نتایج خوب و پیروزی های بعدی در دیدارهای پیش رو به کار خواهیم بست.

افضل، سرمربی تیم فوتسال مس نیز در همین رابطه گفته است: همه چیز خوب است و بازیکنان به خوبی تمرینات خود را انجام می‌دهند تا شرایط خوبی برای ادامه رقابت‌ها پیدا کنیم.

وی در خصوص دیدار حساس مقابل گیتی‌پسند نیز گفته است: این دیدار زیاد حساس نیست بلکه بازی‌هایی که ما با تیم‌های قعرنشین داریم حساس‌تر است زیرا بازیکنان آن تیم‌ها را دست کم می‌گیرند و برای انگیزه دادن به آنها کار دشواری داریم اما فکر می‌کنم مقابل تیم‌هایی چون گیتی‌پسند، تأسیسات، یاسین پیشرو قم کار راحت‌تری داریم و من هم فکرم راحت‌تر است.

مس سونگون

از سوی دیگر تیم فوتسال گیتی پسند هم در پی جبران شکست هفته پیش مقابل تیم فردوسی‌مشهد برای خروج از وضعیت فعلی خود و کسب ۳ امتیاز مسابقه در اصفهان پذیرای مس سونگون خواهد بود.

از جمله اتفاقات حاشیه ای این بازی مربوط به سرمربیان تیم هاست. خوراکچی پیش از فصل تنش هایی را با تبریزی ها داشته است. همچنین افضل به عنوان مربی اصفهانی سال ها سابقه حضور در تیم های این شهر را دارد و اکنون تقابل این دو مربی با تیم های مقابل خود دور از حاشیه نخواهد بود.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که دیدار حساس دو تیم قدرتمند لیگ برتر فوتسال در هفته ششم رقابت ها چه نتیجه ای در بر خواهد داشت؛ آیا لاله های نارنجی موفق به نزدیک کردن خود به صدرجدول خواهند شد یا این شاگردان خوراکچی خواهند بود که با برتری در بازی خانگی خود، از میانه های جدول فاصله خواهند گرفت.

w6_y94_futsal_messongon&gitipasand_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :