به گزارش تبریزمن، دو تیم پدیده خراسان و تراکتورسازی تبریز روز جمعه از ساعت ۱۷:۳۰ از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت. تماشای این دیدار برای هواداران رایگان بوده و مشهدی ها در نظر دارند پس از کسب نتایج ضعیف در سه بازی گذشته خود، اولین برد خود را بدست آورند.

سرخپوشان آذربایجان از سه بازی گذشته خود یک برد در برابر تیم همشهری بدست آورده و در دو مسابقه برابر تیم های نفت تهران و راه آهن متوقف شدند تا با کسب ۵ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار گیرد.

تراکتورسازان که در پیش فصل و نقل و انتقالات با تحولی عظیم در ترکیب بازیکنان خود رو به رو شده و اکثر اصلی های تیم از باشگاه کنار گذاشته شدند، در سه هفته ابتدایی ناهماهنگ و اندکی بی انگیزه ظاهر شدند، به خصوص که روند حملات تیم در این بازی ها به نفوذ از کناره ها خلاصه شده و چندان بازی چشمگیری نیز به نمایش نگذاشتند.

حال شاگردان تونی الیویرا باید در چالشی جدی برای اولین بار در فصل جدید از تبریز خارج شده و در استادیوم ثامن الائمه مشهد به مصاف پدیده این شهر برود.

شاگردان محمدرضا مهاجری در فصل جدید از سه بازی خود – همانند گسترش فولاد تبریز – تنها دو امتیاز بدست آورده است. تساوی در برابر پرسپولیس و فولاد خوزستان، به همراه باخت در برابر سایپا، نتایجی بودند که پدیده را در رده شانزدهم جدول رده بندی قرار داده اند. این نتایج باعث شد تا مسئولان باشگاه که پیش بینی دیداری سخت در برابر تراکتورسازی را داشتند، در اقدامی قابل پیش بینی تماشای این مسابقه را برای هواداران رایگان اعلام کرده و از این طریق فشار بیشتری روی سرخپوشان آذربایجان ایجاد کنند. البته نباید از این نکته غافل شد که تراکتورسازی در مشهد نیز همچون دیگر شهرهای ایران از تعداد زیادی هوادار تراکتور برخوردار می باشد که در دیدار حساس با پدیده، تیم مورد علاقه خود را تنها نخواهند گذاشت.

باید منتظر ماند و دید که شاگردان تونی الیویرا پس از یک هفته تمرین بعد از تساوی نا امید کننده مقابل راه آهن، چه تغییراتی را در روند بازی داشته و آیا توان کسب برتری در دیدار خارج از خانه مقابل پدیده را خواهند داشت یا نه. بازی حساس و دشوار سپاهان و فولادخوزستان نیز می تواند امیدی برای تراکتوری ها باشد تا در پایان هفته چهارم فاصله با صدرجدول کاهش یابد.

w4_y94_tractor&padideh_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :