حساس ترین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال را نمایندگان تبریز و اصفهان به انجام خواهند رساند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم گیتی پسنداصفهان و دبیری تبریز از سری رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال کشور روز سه شنبه از ساعت ۱۷:۰۰ در سالن گل نرگس اصفهان به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان جواد اصغری مقدم که با کسب برتری خانگی در هفته گذشته مقابل مقاومت البرز، هم وضعیت روحی خود را بهبود بخشیدند و هم جایگاه خود در جدول رده بندی را بهتر کردند، این هفته مصاف دشواری مقابل تیم دوم جدول خواهند داشت.

سرخپوشان فوتسال آذربایجان که در این فصل، عملکردی سینوسی و بی ثبات از خود به نمایش گذاشته اند، این هفته نوبت باخت خود را پیش رو دارند! با این حال باید توجه کرد که کسب سه امتیاز حساس خارج از خانه مقابل گیتی پسند، اهمیتی فوق العاده بالا دارد.

باخت گیتی پسند، می تواند فرصتی کم نظیر برای مس سونگون، دیگر نماینده استان ایجاد کند تا بار دیگر رتبه دوم خود را به چنگ آورد، از طرف دیگر سه امتیاز این بازی باعث ۲۰ امتیازی شدن دبیری و بازگشت امیدهای این تیم برای حضور در جمع بالانشینان جدول رده بندی خواهد شد.

با این حال تیم اصفهانی به هیچ وجه به این راحتی ها مغلوب نخواهد شد، آن ها برای تاسیسات مشکل ساز شده و مقابل مس نیز به برتری رسیده اند، حال باید منتظر ماند و دید که دبیری تبریز موفق به ثبت شگفتی و شکست یکی از مدعیان اصلی عنوان قهرمانی خواهد شد یا شاگردان خوراکچی به روند خوب خود ادامه خواهند داد.

درهمین رابطه محمود خوراکچی با بیان اینکه این دیدار، مسابقه ای حساس خواهد بود، اظهار کرد: هم تیم گیتی‌پسند و هم دبیری فوتسالی به معنای واقعی بازی می‌کنند و پیش بینی می‌کنیم بازی زیبایی شاهد باشید.

وی با بیان اینکه شناخت کاملی بر روی تیم دبیری دارد، افزود: بازیکنان این تیم در باشگاه های مختلف شاگرد من بوده‌اند و از همه لحاظ با تیمی قوی بازی داریم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند با بیان اینکه ” می‌خواهیم تیم‌مان را جزء مدعیان نگه داریم “، تصریح کرد: تا پایان نیم‌فصل باید بازی‌های خوبی را انجام دهیم و این دو خان باقی مانده را با خوشی رد شویم.

وی در خصوص بازیکن خارجی تیمش و اینکه شانس بازی برابر دبیری را خواهد داشت یا خیر، ادامه داد: این بازیکن رفته رفته هماهنگ‌تر شده و احتمال اینکه شانس بازی داشته‌باشد، وجود دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :