رقابت های لیگ برتر پس از پایان هفته هفتم، بار دیگر وقفه ای بیست روزه را تجربه خواهد کرد.

به گزارش تبریزمن، بازیکنان جدید پرتعداد و تغییر ترکیب و اسکلت بندی تراکتورسازی در فصل جدید، باعث شد تا نتایج این تیم در هفته های ابتدایی لیگ برتر چندان خوش آیند هواداران نباشد.

با این حال با پایان هفته پنجم لیگ، به دلیل بازی های ملی وقفه ای بیست روزه در رقابت ها بوجود آمد که در نتیجه آن شاهد بازی بهتر و امیدوارکننده سرخپوشان فوتبال آذربایجان در برابر سپاهان صدرنشین بودیم. این امر نشان دهنده توانایی بالای سرمربی پرتغالی تیم در بهبود وضعیت روحی و فنی بازیکنان می باشد که توانسته تفکر برد و حمله را به تیم تزریق کند.

بدست آوردن امتیاز از صدرنشین قدرتمند رقابت های لیگ برتر در دیداری خارج از خانه نتیجه خوبی بود که تراکتورسازان از اصفهان بدست آوردند. با این وجود همچنان چند دیدار سخت و نفس گیر پیش روی پرشور ها قرار گرفته اند که می توانند عیار تیم را مشخص کنند.

بازی با پرسپولیس در تبریز آن هم در شرایط بدی که سرخپوشان پایتخت از آن رنج می برد، سختی های خاص خودش را دارد، اما مطمئنا ۲۰ روز تعطیلی دیگر به دلیل بازی های ملی، می تواند باز هم به تونی برای کار روی بازیکنان تراکتورسازی فرصت داده و فرصت را برای پیشرفت بیشتر تیم مهیا کند.

پیرمرد پرتغالی در برابر پرسپولیس هر نتیجه ای را کسب کند، باز هم این فرصت را خواهد داشت تا در تعطیلات به قدرت تیم خود بیافزاید، با این حال از هفته هشتم به بعد، هر نتیجه ی نا امیدکننده ای، می تواند زنگ خطری جدی برای او باشد.

1442339420_13940624001534_31559_photol


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :