سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار این هفته برابر یاسین پیشرو قم گفت: بازیکنان در این بازی اجازه هیچ عکس العملی را به حریف ندادند تا سه امتیاز شیرین و قاطع را در تبریز به دست بیاوریم.

به گزارش تبریزمن، علی افضل با اعلام این مطلب افزود: بازی جذاب و پرگلی را شاهد بودیم. ما پس از اینکه دو گل زودهنگام به ثمر رساندیم، بازی را در دست گرفتیم و اجازه فکر کردن به تیم حریف را ندادیم که این موجب شد تا در پایان نیمه اول با زدن ۵ گل به رختکن برویم.

وی افزود: با شروع نیمه دوم بازی خوبی انجام ندادیم اما هر چه به پایان بازی نزدیک تر شدیم تیم ما بهتر شد و در نهایت توانستیم با یک پیروزی پرگل این دیدار خانگی را به پایان برسانیم.

سرمربی لاله‌های نارنجی تاکید کرد: ما در خانه بازی می‌کردیم و باید هر ۳ امتیاز بازی را کسب می‌کردیم که خوشبختانه با تلاش بچه‌ها همینگونه هم شد.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در بازی امروز ابراز داشت: بازیکنانم در کل، بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و باید بگویم که مستحق این پیروزی با نتیجه به دست آمده بودیم.

افضل در پایان گفت: هوادارنمان در این بازی به خوبی از ما حمایت کردند و خوشحالم که توانستیم با این ۳ امتیاز آنها را شاد روانه خانه‌هایشان کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :