استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تاکید رییس جمهور بر اطلاع رسانی از خدمات و فعالیت های دولت، گفت: فرمانداران و بخشداران بهترین کسانی هستند که می توانند کارنامه عملکرد دولت را برای مردم تشریح و تبیین کنند که در این راستا هفته دولت فرصت بسیار مناسبی است.

به گزارش تبریزمن، دکتر اسماعیل جبارزاده در جمع فرمانداران و بخشداران آذربایجان شرقی، با تاکید بر این که روابط عمومی دستگاه های دولتی باید به عنوان شبکه های اطلاع رسانی دولت عمل کنند، افزود: مسوولان اجرایی و فرمانداران باید از اقدامات دولت در شهرستان ها گزارش های جامع تهیه و از طریق رسانه ها به اطلاع مردم برسانند.

جبارزاده با بیان این که در استان آذربایجان شرقی در بحث بیمه سلامت و اجرای پروژه های عمرانی کارهای بسیار بزرگی انجام شده است، گفت: تحت پوشش بیمه قرار گرفتن همه جمعیت استان و افتتاح ۲۲۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در سال گذشته تنها گوشه ای از موفقیت های دولت در استان است که باید مردم از این خدمات اطلاع یابند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به دیدار روز سه شنبه خود با رییس جمهور، از دستور ویژه دکتر روحانی به مسوولان ارشد دولت برای تسریع در اجرای طرح های توسعه ای و تحقق سیاست های رونق اقتصادی و اشتغال زایی در استان خبر داد.

جبارزاده گفت: روز سه شنبه در دیدار یک و نیم ساعته با رییس جمهور گزارشی از وضعیت استان را در سه محور ارایه و انتظارات استان از مسوولان دولت را بیان کردم.

وی افزود: دکتر روحانی در این دیدار با قدردانی از عملکرد یکایک دستگاه های اجرایی استان به ویژه در خصوص تنظیم سند توسعه استان و اجرای پروژه های مهم با وجود کمبود اعتبارات، دستورهای ویژه ای را در جهت تسریع در اجرای طرح های توسعه ای استان صادر کردند.

جبارزاده با اشاره به این که در این دیدار بر سرعت بخشی به اجرای مصوبات سفر استانی هیات دولت به آذربایجان شرقی تاکید شد، افزود: دکتر روحانی همچنین برنامه های استان در جهت اشتغال زایی، توسعه روستایی، تقویت صنایع کوچک و متوسط و جذب سرمایه گذاری خارجی را مورد توجه قرار دادند که امیدواریم با پیگیری مدیران و فرمانداران استان بتوانیم کارنامه ارزشمندی از عملکرد استان در این حوزه ها ارایه کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :