فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: حضور پرشور در انتخابات، علاوه بر صلابت و اقتدار نظام اسلامی، زمینه رشد و تعالی کشور را نیز فراهم می کند.

به گزارش تبریزمن، سید شمس الدین مراثی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به ادامه روند رای ‌گیری در این شهرستان، گفت: حضور مردم در شعب اخذ رای چشمگیر بوده و این نشانگر انتخاباتی پرشور است.

وی افزود: انتخابات بدون هیچ مشکلی در شهرستان آغاز شده و همه تدارکات و امکانات مهیا و روند برگزاری انتخابات به خوبی در حال اجرا است.

مراثی گفت: تاکنون در روند برگزاری انتخابات شهرستان هیچ مشکلی گزارش نشده و امیدواریم این انتخابات با شور و اشتیاق مردم به خوبی برگزار شود.

وی، با بیان اینکه ۵۱ هزار و ۸۱۹ نفر در این شهرستان واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند، یادآور شد: از این تعداد یک هزار و ۱۰۰ نفر رای اولی بوده و برای اولین بار پای صندوق رای می روند.

وی گفت: تعداد شعبه های اخذ رای در این شهرستان ۷۶ شعبه بوده که از این تعداد ۷۵شعبه به صورت ثابت و یک شعبه به صورت سیار آرای مردم را در انتخابات شورای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری اخذ می کند.

مراثی اضافه کرد: در انتخابات امسال ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی در بخش های بازرسی، نظارت، هیات اجرایی و امنیتی فعالیت می کنند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و انتخابات میان دوره ای مجلس دهم به طور همزمان در ۲۹ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

شهرستان عجب شیر با حدود ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :