نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شواری اسلامی گفت: با فرهنگ سازی و ایجاد زیرساخت های مناسب باید مردم را به سمت ورزش همگانی سوق دهیم تا در آینده جامعه ی خوب و سالمی را داشته باشیم.

به گزارش تبریزمن، زهرا ساعی در بازدید از دوره بین المللی مدیریت و رهبری در ورزش همگانی گفت:همه مردم برای دستیابی به سلامت جسمی و روحی نیاز هایی دارند که یکی از اصلی ترین آنها ورزش کردن است و مردم باید توجه بسیار زیادی به این امر مهم داشته باشند.

وی افزود: با فرهنگ سازی و ایجاد زیرساخت های مناسب باید مردم را به سمت ورزش همگانی سوق دهیم تا در آینده جامعه ی خوب و سالمی را داشته باشیم.

نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید داشت: بی توجهی به ورزش باعث ایجاد مشکلات بسیار زیادی برای مردم جامعه می شود، اما با برنامه ریزی های که شده است شاهد پیشرفت مشارکت مردم در ورزش همگانی بوده ایم که امیدواریم بقیه افراد هم با مشارکت در ورزش کردن باعث سلامتی جسم خود شوند.

وی در مورد دوره بین المللی مدیرت و رهبری در ورزش همگانی که در تبریز برگزار می شود، گفت: امیدواریم با برگزاری این دوره در تبریزشاهد افزایش سطح ورزش همگانی و با اطلاعات به روزی که کسب می شود شاهد افزایش مشارکت مردم استان و کشور در ورزش همگانی باشیم.

وی تشریح کرد: اوقات فراغت در بین جوانان از اهمیت بالای برخوردار است و باید به این مسئله با دقت و حساسیت بیشتری نگاه کنیم که ما می توانیم با ایجاد مراکز ورزشی مناسب برای همه اقشار جامعه جوانان را از خطر های که با آنها مواجه هستند دور کنیم.

ساعی گفت: امیدواریم تبریز میزبانی خوبی را از این دوره بین المللی داشته باشد و شاهد افزایش سطح علمی در بخش ورزش همگانی باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :