به گزارش تبریزمن، محسن فروزان دروازه‌بان تیم فوتبال سیاه‌جامگان به صورت توافقی از این تیم جدا شد.محمدرضا عباسی در مورد جدایی محسن فروزان از سیاه‌جامگان اظهار داشت: با فروزان به صورت توافقی قطع همکاری کردیم و این بازیکن از جمع ما جدا شد.در همان ابتدای فصل ۴۰ درصد از قرارداد فروزان را پرداخت کرده بودیم و مشکلی از بابت مسائل مالی وجود ندارد.

مالک باشگاه سیاه‌جامگان در مورد علت جدایی فروزان از این تیم و اینکه گفته می‌شود فروزان با فرهاد کاظمی درگیری لفظی پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: فروزان و کاظمی نتوانستند با هم کار کنند. در خصوص درگیری فروزان و کاظمی هم چیزی نمی‌دانم. بالاخره فوتبال همین است، یک روز به تیمی می‌روی و یک روز هم از آن تیم جدا می‌شوی.

عباسی افزود: قطع همکاری فروزان و باشگاه سیاه‌جامگان در فضایی دوستانه صورت گرفت. امیدوارم فروزان هر کجا که می‌رود، موفق باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که به جای فروزان چه دروازه‌بانی به سیاه‌جامگان می‌پیوندد، گفت: قرار نیست کسی را به جای فروزان جذب کنیم، چون دو دروازه‌بان خوب داریم. اگر فرهاد کاظمی درون دروازه احساس نیاز کرد، حتماً دروازه‌بان جدیدی جذب می‌کنیم.

1123


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :