رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از رد پیشنهاد رشوه ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی توسط گشت موتوری یگان امداد تبریز خبر داد، گفت: عطاری که اقدام به فروش‌ قرص‌های روانگردان در تبریز می‌کرد دستگیر شد.

به گزارش تبریزمن، اکبر رحیمی  اظهار داشت: برابر گزارش فرماندهی انتظامی کلانشهر تبریز، عوامل گشت موتوری یگان امداد این شهرستان در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در یکی از محلات حضور یافتند.

وی افزود: در بررسی‌ها و تحقیقات، اهالی محل اعلام کردند فردی به هویت معلوم در مغازه عطاری خود اقدام به فروش قرص‌های غیر‌مجاز می‌کند که با هماهنگی‌های لازم از داخل مغازه نامبرده تعداد ۸۳۰ عدد قرص زیر زبانی فله‌ای و یک هزار و ۵۴۰ عدد قرص زیر زبانی بسته‌بندی شده ترامادون و سایر قرص‌ها و از داخل خودرو وی مقادیری اقلام ممنوعه و تعدادی قرص روان گردان کشف شد.

رحیمی ادامه داد: ماموران، متهم را به همراه اقلام مکشوفه برای تحقیقات بیشتر به کلانتری ۱۹ انتقال می‌دادند که وی در مسیر انتقال به منظور فرار از چنگ قانون و تطمیع ماموران مبلغ ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وجه نقد به عنوان رشوه به ماموران پیشنهاد داد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی ولی ماموران با عزت نفس تمام از دریافت مبلغ یاد شده امتناع و مراتب را صورتجلسه و مبلغ پیشنهادی را ضمیمه گزارش کرده و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ۱۹ و از آن طریق تحویل آگاهی استان کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :