سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: سپاهان تیمی قوی و با انگیزه است و فردا در برابر این تیم مشکلات زیادی خواهیم داشت.

به گزارش تبریزمن، تونی اولویرا عصر دوشنبه در مصاحبه قبل از دیدار تیمهای تراکتور سازی تبریز و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان افزود: سپاهان در لیگ امسال کارش را خوب و قوی شروع کرده است و در صدر جدول قرار دارد و بازی در مقابل این تیم در شهرش راحت نیست.

وی درباره بازی با سپاهان افزود: ما مقابل تیمی هستیم که در صدر جدول است و مربی بسیار بزرگی دارد و خیلی برای این مربی احترام قائل هستم به خاطر اینکه ایشان خدمت زیادی به فوتبال ایران داشته است؛ بازی فردای ما در شهر اصفهان است و به طور قطع برای ما راحت نخواهد بود، سپاهان بسیار قوی لیگ امسال را آغاز کرده و می‌دانیم با مشکلات بسیاری مواجه می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: سپاهان تیمی است که خوب توانسته واکنش نشان دهد و انگیزه بالایی دارد و من انتظار دارم که بازی مورد قبولی را بتوانیم انجام دهیم و فکر می‌کنم تیم ما نسبت به قبل بهتر شده و سعی می‌کنیم بازی زیبایی انجام دهیم و ۳ امتیاز را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اختلافات کادر فنی قبل از تعطیلات لیگ برتر اکنون حل شده یا نه اضافه کرد: همیشه در این مواقع سنگ جلوی پای آدم می‌اندازند اما مشکلی نیست ما همگی داخل یک کشتی هستیم و همه با هم متحد هستیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در پاسخ به این سوال که با توجه به حواشی فصل گذشته اکنون در آستانه این دیدار پیام‌تان برای هواداران چیست، افزود: فوتبال از حوادث و احساسات ساخته شده که گاهی مواقع بر عکس جواب می‌دهد. اتفاقی که ۲۰ دقیقه پایانی بازی برابر نفت اتفاق افتاد اصلا باورم نمی‌شد که قهرمان نشدیم. وقتی به رختکن رفتم و دیدم چراغ‌ها خاموش است و همه بازیکنان سرشان پایین است. آنجا بود که متوجه شدم تیم ما باخته است اما با این حال ارتباط بین اصفهان و تبریز قوی است و فوتبال نمی‌تواند آن را قطع کند. آن اتفاقات تمام شده و باز هم از هواداران دعوت می‌کنم که با یکدیگر باشند.

اولیویرا در پاسخ به این سوال که مشکل مهاجمان خود را در چه می‌بینید، ادامه داد: فصل گذشته بازیکنان کلیدی و اصلی‌ای داشتیم که امسال با توجه به دیدگاهی که فصل گذشته داشتند به این تیم آمدم اما دیدم بازیکنان خوب‌مان نظیر تیموریان، ادینیو و سانتوس تیم را ترک کرده‌اند و در آن شرایط باید انتخاب دیگری انجام می‌دادم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان این که دوست دارم با یک بشکن زدن همه چیز حل شود اضافه کرد: در حال حاضر شجاع خلیل‌زاده با دو گلی که زده بهترین گلزن ما محسوب می‌شود اما به هر حال سعی می‌کنیم که این حالت را برطرف کنیم تا دوباره اعتماد به نفس بین بازیکنان برگردد و انتظارم از بازیکنان هم این است که از چیزی که الان هستند دور شوند و به حالت اولیه برگردند.

وی با اشاره به حضور النا پاستا در ایران نیز گفت: کاری که این فرد در تیم ملی فوتبال بانوان انجام داد خوب بود و ورود چنین فردی به ایران از نکات بسیار مثبت محسوب می‌شود.

تونی همچنین با اشاره به حضور چهار ساله اش در فوتبال ایران، از شرکت بانوان خبرنگار در مصاحبه امروز مربیان سپاهان و تراکتور سازی ابراز خرسندی کرد.

تیمهای تراکتور سازی تبریز و فولاد مبارکه سپاهان عصر سه شنبه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با هم دیدار می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :