سرمربی تیم فوتبال سپاهان امیدوار است که محرم نویدکیا تصمیم خود را تغییر دهد و در این شرایط حساس به زردپوشان اصفهانی کمک کند.

حسین فرکی

به گزارش تبریزمن، حسین فرکی در خصوص وضعیت سپاهان، دیدار تیمش با تراکتورسازی، موضوع بازگشت نویدکیا و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

در مورد بازی حساس با تراکتورسازی چه صحبتی دارید؟

در این بازی خانگی تنها اولویتمان گرفتن سه امتیاز است تا همچنان خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم. ما باید برای گرفتن سه امتیاز سخت تلاش کنیم و این بازی، یکی از مهمترین بازی‌های ما تا پایان لیگ است. تراکتورسازی از دو جهت برای ما قابل احترام است. یکی بحث هواداران این تیم و همچنین مردم تبریز هستند که با این تیم زندگی می‌کنند و موضوع دیگر هم اینکه تیم تراکتورسازی همیشه تیمی پرقدرت است.

 غیبت چند بازیکنتان برای شما مشکل‌ساز نخواهد شد؟

بدون شک نبود آنها به ضرر تیم ماست، ولی چاره‌ای نیست. باید بقیه نفرات برای جبران کمبودها تلاش کنند و اتفاقاً این کار را هم انجام می‌دهند.

آیا ‌به‌دنبال جانشین حاج‌صفی نیستید؟

پیدا کردن جانشین برای او سخت است و فقط حاج‌صفی می‌تواند جای خودش را پر کند. ما باید تا نیم‌فصل صبر کنیم و با توجه به اینکه درگیر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم هستیم، باید به فکر تقویت تیم باشیم.

وضعیت پادوانی و پریرا به کجا رسید؟

غیبت آنها واقعاً ما را آزار می‌دهد. ما منتظر هستیم تا جواب بگیریم و باشگاه هم تلاش می‌کند تا شرایط را برای حضور پادوانی و پریرا در ترکیب تیم فراهم آورد.

نویدکیا قرار نیست برگردد؟

من امیدوارم که محرم در موضع خود تجدیدنظر کند و به‌خاطر خودش و همچنین سپاهان و هوادارانش برگردد. او می‌تواند به تیم ما کمک کند.

بسیاری از مربیان نسبت به تعطیلی بازی‌های لیگ برتر اعتراض دارند، در این خصوص چه صحبتی دارید؟

به نقل از خبرگزاری تسنیم، ما به این تعطیلی‌ها عادت کرده‌ایم و برنامه لیگ هم با تعطیلی‌هایش در کامپیوتر شخصی من است. امسال برنامه‌های تیم امید هم به تیم بزرگسالان اضافه شده است و می‌تواند اذیت‌کننده باشد. یک تیم قبل از تعطیلی ممکن است فرم خوبی داشته باشد، ولی بعد از تعطیلی آن فرم را از دست بدهد.

نظرتان در مورد انتشار لیست قرارداد بازیکنان و مربیان چیست؟

من حساسیتی نسبت به این موضوع ندارم و شاید هم برخی ناراحت شوند که چرا چنین کاری صورت گرفته است، معمولاً در هیچ جای دنیا قرارداد بازیکنان و مربیان رسانه‌ای نمی‌شود. نمی‌دانم هدفشان از انجام این کار چه بوده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :