فرید بهزادی کریمی، زننده گل سوم و زیبای تراکتورسازان در بازی پر حاشیه با نفت تهران در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص اتفاقات این دیدار گفت: متاسفانه نتوانستیم مزد زحمات و تشویق های هواداران را بگیریم. تمام طول فصل برای قهرمانی و افتخار آفرینی جنگیدیم و به آن هم نزدیک شدیم اما داوری و حواشی ایجاد شده اجازه نداد به هدف خود برسیم.

وی ادامه داد: کاپیتان تیم نفت، عزتی هم درست یک دقیقه پس از این صحنه به خود من گفت که پنالتی روی من انجام شده و آقای فعانی حق ما را خوردند. غیر از این نیز هر دو کارت زردی که به آندو نشان دادند کاملا مسخره بود و هیچ دلیلی نداشت. در هر صورت اگر پنالتی واضحی که روی من انجام شد را می گرفتند خیالمان از قهرمانی راحت بود.

کریمی افزود: از روی نیمکت هم به ما اطلاع دادند که بازی سپاهان مساوی شده و همین مورد نیز باعث شد تا کمی عقب بکشیم و به فکر حفظ نتیجه باشیم. در حالی که هنوز ۹ دقیقه وقت تا پایان بازی باقی مانده بود و شرایط می توانست کاملا متفاوت باشد.

هافبک تیم تراکتورسازی در خاتمه گفت: در هر صورت نتیجه بازی این گونه رقم خورد و شاید به نا حق قهرمانی به تیم سپاهان رسید. ما شایستگی و لیاقت کسب قهرمانی را داشتیم و همه برتری ما را پذیرفته بودند. به هر حال شرایط این گونه رقم خورده و ما نیز به نائب قهرمانی رسیدیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :