نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، شهرداری را خدماتی‌ترین سازمان خواند و افزود: خدمت در این مجموعه، می تواند عین عبادت باشد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از شهرداری منطقه۳ تبریز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری در دیدار با جمعی از کارکنان شهرداری منطقه ۳ تبریز خاطرنشان کرد: زمینه خدمت در شهرداری بیش از دیگر سازمان ها و دستگاهها فراهم است، از این رو خدمت در شهرداری به شرط نیت قرب الهی و خدمت خالصانه به مردم، می تواند عین عبادت باشد.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود دستیابی به فضیلت خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی را بالاترین سعادت برای کارگزاران ومسئولان اجرایی دانست و گفت: خوشبختانه بستر دستیابی به این فضیلت در مجموعه شهرداری برای خادمین  و مدیران این مجموعه بیش از دیگرحوزه ها فراهم است.

امام جمعه تبریز رسیدگی به مشکلات شهروندان و تکریم ارباب رجوع را از مهمترین اولویت های مدیران شهری برشمرد و تصریح کرد: کسب رضایت شهروندان و خدمت صادقانه به آنها مسائلی است که باید به طور جدی در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

وی با اشاره به لزوم تقویت برنامه های فرهنگی و دینی در شهرداری افزود: بر همه مسئولان فرض است در نهایت به دنبال برنامه های فرهنگی و همچنین ترویج آموزه های دینی و اسلامی باشند و درهمین راستا امیدوارم برنامه های مختلف شهرداری با همین دیدگاه تهیه وتنظیم شود.

آیت الله مجتهد شبستری در خاتمه بار دیگر بر لزوم خدمات رسانی شبانه روزی به مردم و جلب رضایت شهروندان از سوی شهرداری تاکید کرد.
گفتنی است شهردار منطقه ۳ تبریز نیز در این دیدار، گزارشی از اقدامات این حوزه ارایه داد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :