وب سایت tabriz.io در نظر دارد در کنار فعالان فناوری اطلاعات شهر تبریز توری یک روزه برای بازدید از اکوسیستم استارتاپی تهران برپا کند تا فعالان این حوزه و اکوسیستم استارتاپی تبریز دیدگاه بهتری نسبت به فضای استارتاپی کشور پیدا کنند.

به گزارش تبریزمن، تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت ترین شهر کشور، میزبان کسب‌وکارهای آنلاین کوچک و بزرگ بسیاری است. طی چند سال‌ گذشته تب استارتاپ‌ها در این شهر از هرجای دیگری تندتر بوده است و در نتیجه‌ی آن، تهران به شهری پر از استارتاپ‌های موفق تبدیل شده است، شتاب‌دهنده‌های بسیاری فعالیت خود را در تهران اغاز کرده‌اند و توجه سرمایه‌گذاران بومی و بین‌المللی به آن‌ها جلب شده است و دیدن شرکت‌هایی با فضای کاری متفاوت و آدم هایی با لباس‌های رنگارنگ، به دور از بروکراسی عجیب و غریب اتفاق عجیبی نیست و شاید در آستانه انقلابی بزرگ در حوزه کسب‌وکارهای نوپای فناوری هستیم.

در راستای این موضوع وب سایت tabriz.io در نظر دارد در کنار فعالان فناوری اطلاعات شهر تبریز توری یک روزه برای بازدید از اکوسیستم استارتاپی تهران برپا کند تا فعالان این حوزه و اکوسیستم استارتاپی تبریز دیدگاه بهتری نسبت به فضای استارتاپی کشور پیدا کنند.

این رویداد با مجوز رسمی از اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی و با فراهم کردن امکان گفتگوی مستقیم با بنیان گذاران و سرمایه گذاران استارتاپ های موفق برنامه ریزی شده است.

جهت ثبت نام در این رویداد و اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق وب سایت tabriz.io اقدام کنید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :