سعید حاجی زاده با انتقاد از عملکرد سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز گفت: فعالیت‌های فرهنگی در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در حاشیه است و عملکرد این سازمان نسبت به سال های گذشته کمرنگ تر شده است.

تبریزمن، سرویس شهری: رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کلانشهر تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، اظهار داشت: دلیل موجهی نیست که مسائل مالی بهانه کم کاری‌ها و ضعف مدیریتی مجموعه های فرهنگی و هنری همچون سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز باشد.

وی با بیان اینکه اجرای برنامه های فرهنگی در شهر تبریز نسبت به سال های گذشته کمرنگ شده است، ادامه داد: امسال سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و نباید مدیران به بهانه شعار سال و صرفه جویی هزینه ها در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، کم کاری کنند و برنامه های فرهنگی در غربت بماند.

حاجی زاده

حاجی زاده سپس اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی به این معنی نیست که هیچ کاری را انجام ندهیم و برنامه های فرهنگی را به بهانه اعتبارات مالی اجرا نکنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کلانشهر تبریز سپس ابراز داشت: دیروز در راهپیمایی عظیم روز قدس در تبریز که شاهد استقبال پرشور و پرتعداد مردم بودیم متاسفانه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز عملکرد چندانی نداشت و می توانستند با برگزاری انواع برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در حاشیه راهپیمایی مسائل فرهنگی را در سطح شهر اشاعه دهند.

حاجی زاده ادامه داد: راهپیمایی های ایام مختلف سال ظرفیت خوبی هستند که در آنها می توان مسائل فرهنگی را به نسل جوان و کودکان و نوجوانان بازگو و تبیین کرد.

وی با انتقاد از عدم استفاده از ظرفیت هنرمندان در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: دیروز در حاشیه راهپیمایی می شد با برگزاری برنامه های مختلف هنری و فرهنگی همچون نمایشگاه های عکس و کتاب توسط هنرمندان زمینه جذب جوانان و نوجوانان را فراهم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :