به گزارش تبریزمن، تیم دوچرخه سواری تبریز که به عنوان شناسنامه رشته دوچرخه سواری ایران در آسیا شناخته شده است این روزها حال خوشی ندارد و همزمان با اتمام آخرین فرصت پرداخت هزینه ورودیه مسابقات آسیایی باز هم همچون سالهای گذشته با مشکلات عدیده ای مواجه است.

تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز که در یک دهه اخیر همیشه توانسته نام تبریز و ایران را بر قله های ورزشی آسیا بنشاند درحالیکه تنها یکی دو روز تا اتمام مهلت نهایی ثبت نام و واریز ورودیه مسابقات زمان دارد هنوز نتوانسته تکلیف خود را مشخص کند.

http://www.e-a-sport.ir/uploads/p%204732big_9889.jpg

گفته میشود هیات مدیره شرکت پتروشیمی تبریز که در چند سال اخیر همیشه مخالف تیم داری و ورزش قهرمانی در این مجموعه بزرگ بوده اند امسال هم همچون سالهای گذشته نظر بر انحلال تیم دوچرخه سواری این شرکت دارند. این درحالیست که تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز به عنوان پرافتخارترین تیم ورزشی تبریز و آذربایجان در چند سال گذشته همیشه به عنوان تیم برتر قاره کهن جایگاه خاصی در این رشته برای کشورمان داشته است.

طبق آخرین اخبار اگر طی ۴۸ ساعت آینده مسئولین باشگاه پتروشیمی و هیات مدیره این شرکت تصمیم بر ادامه تیم داری و واریز هزینه ۲۴ میلیون تومانی حق شرکت در مسابقات به کنفدراسیون جهانی را نداشته باشند در چشم به هم زدنی یکی از ریشه دارترین تیم های ورزشی استان و کشور بخاطر تنگ نظری برخی دوستان از بین خواهد رفت.

گفته میشود مدیران شرکت پتروشیمی هزینه کرد در ورزش قهرمانی را برای مجموعه خود مفید نمیدانند و میخواهند همچون تیم فوتبال این بار تیم نامی خود در رشته دوچرخه سواری را به راحتی نابود سازند و این درحالیست که با وجود سهم ۳۰% بخش خصوصی در این شرکت گفته میشود نزدیک به ۷۰% سهام پتروشیمی تبریز در دست وزارت دفاع و نیروهای مسلح بوده که آن هم بخشی از دولت می باشد و دولت نیز وظیفه حمایت از این تیم پرافتخار را دارد.

http://media.mehrnews.com/old/Original/1393/06/18/IMG10295958.jpg


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :