به گزارش تبریزمن،حجت الاسلام حسنی قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثار گران در جریان بازدید از مجموعه گلزار شهدای تبریز با تقدیر از تلاشهای شهرداری تبریز و مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز گفت : در مجموعه بازدید هایی که داشته ام ، گلزار شهدای تبریز از هر حیث حائز شرایط مهمی بوده و فعالیت های انجام یافته می تواند الگوی مناسبی برای دیگر شهر ها باشد.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثار گران گفت : بهسازی گلزار های شهدا از تأکیدات مهم امام و رهبر معظم انقلاب است و ما باید آرامش را در این مجموعه ها برای خانواده های معظم شهدا تأمین نمائیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسنی با اشاره به اینکه گفتار در خصوص ایثار و شهادت کافی نیست گفت : بایستی رسالت ما هدایت و حمایت و حفاظت از نسل جوان باشد که همانا پرورش سالم ،صحیح و صالح سرمایه های ایران اسلامی هستند و بایستی اندیشه و فکر های صحیح پاسداری و توسعه یابند .

وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری درخصوص نوجوانان آشنا نمودن آنان به فرهنگ ایثار و شهادت گفت : بیت المال اصلی ، همانا نوجوانان ،جوانان ، خانواده ها و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، که همانا ترویج روح ” انقلابی ، دفاع، ایستادگی ، مقاومت، تحمل در برابر سختی ها و مشکلات ، هدفمند بودن ، ،راه مستقیم را مد نظر قرار دادن” است که ریز برنامه های فرهنگ ایثار و شهادت است .
وی ابراز امیدواری کرد ترویج فرهنگ ایثارو شهادت که همه سازمانها و نهادهای کشور بر آن استمرار ، پا فشاری و اصرار دارند اهتزاز پرچم ترویج فرهنگی ایثار و شهادت در همه دلها باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :