به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان از بازیکنانی است که فصل گذشته موفق شد با گلزنی در برابر تیم های پایتخت محبوبیتی بسیار زیاد در بین هواداران تیم برای خود دست و پا کند.

سرعت و تکنیک بالای این بازیکن باعث شده تا تونی الیویرا در فصل آینده نیز روی او حساب ویژه ای باز کرده و مطمئنا شاهد بازی های او در رقابت های فصل پیش رو نیز خواهیم بود.

نریمان جهان پس از بازگشت از اردوی تهران در خصوص وضعیت تیم و نتایج این اردو به خبرنگار تبریزمن گفت: از نظر فنی و آمادگی بدنی، اردوی تهران نتایج بسیار خوبی برای ما دربر داشت و به قول سرپرست تیم حتی شاید اردوی ترکیه چنین هماهنگی و همبستگی در میان بازیکنان تیم ایجاد نمی کرد.

سامان نریمان جهان

وی ادامه داد: در حال حاضر هم آمادگی خیلی خوبی داریم و هم بازیکنان جدیدی که به صورت سرباز و یا سهمیه خارجی و آسیایی جذب تیم شده اند، کمک شایانی به پیشرفت و بالابردن سطح تیم کرده اند.

نریمان جهان در خاتمه نیز افزود: امیدواریم همچون فصل گذشته بازی های خوبی را در رقابت های لیگ برتر به نمایش بگذاریم و در پایان فصل هم موفق به قرار گرفتن در بهترین جایگاه و حتی قهرمانی شویم. با شرایطی که در حال حاضر داریم، قهرمانی دور از دسترس نیست اما باید منتظر ماند و دید که شرایط چگونه پیش خواهد رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :