دوربین‌های دیجیتالی نصب شده در گوشی‌های هوشمند امروزی قابلیت‌های فراوانی دارند و در برخی موارد می‌توانند امکان عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای را هم فراهم کنند. به همین خاطر لوازم جانبی مربوط به عکس‌برداری بیش از هر زمان دیگر برای صاحبان گوشی‌های هوشمند اهمیت پیدا کرده است.

به گزارش تبریزمن، تا پیش از این دیده می‌شد که کاربران دوربین‌های دیجیتالی حرفه‌ای را روی پایه‌های مخصوص قرار می‌دهند تا به کمک آن عکس‌های بهتری تهیه کنند. ولی این روزها مشاهده گوشی هوشمند روی این پایه‌های حرفه‌ای به امری معمول تبدیل شده است.

گوشی‌های هوشمند پیشرفته امروزی دستکم ۶۵۰ دلار قیمت دارند که این رقم با قیمت یک دوربین حرفه‌ای برابری می‌کند. این گوشی‌ها به جز آنکه انواع قابلیت‌های موبایلی را ارایه می‌دهند، امکانات ویژه برای دوربین دیجیتالی خود در نظر گرفته‌اند و به همین خاطر در بسیاری از موارد استفاده از پایه‌های حرفه‌ای عکاسی برای آنها ضروری به نظر می‌رسد.

اگرچه برای دوربین‌های نصب شده در گوشی‌های امروزی قابلیت‌ تثبیت تصویر در نظر گرفته شده است و دوربین به صورت هوشمند لرزش‌های دست حین عکاسی را حذف می‌کند، ولی این پایه‌ها می‌توانند کار با دوربین دیجیتالی گوشی‌های هوشمند پیشرفته و معمولی را آسان کنند.

در اینجا لیست بهترین پایه‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند آورده شده است تا کاربران به کمک آن بتوانند بهترین عکاسی و فیلمبرداری را انجام دهند.

پایه Pocket Tripod با اندازه کوچک – قیمت در فروشگاه اینترنتی آمازون: ۲۵ دلار – قیمت در سایت اینترنتی مرکز Kickstarter: 18 دلار

1- Pocket Tripod

پایه Joby GripTight Micro Stand با اندازه کوچک – قیمت در فروشگاه اینترنتی آمازون: ۳۰ دلار

2- Joby GripTight Micro Stand

پایه Woxom SlingShot با اندازه کوچک – قیمت در فروشگاه اینترنتی آمازون: ۶۰ دلار

3- Woxom SlingShot

پایه Joby GripTight GorillaPod Magnetic Tripod با اندازه متوسط – قیمت در فروشگاه اینترنتی آمازون: ۴۰ دلار

4- Joby GripTight GorillaPod Magnetic Tripod

پایه Lollipod با اندازه متوسط – قیمت در فروشگاه اینترنتی آمازون: ۵۵ دلار

We're Photographers, Inventors & Importers of Inspired Photo Gear including Lollipod, Faith - the Worlds Fastest Tripod & Faith SpeedLight Stands

پایه فانتزی Iztabilizer Dollyقیمت در فروشگاه اینترنتی آمازون: ۶۰ دلار

6- Iztabilizer Dolly

پایه فانتزی Istabilizer Gimbalقیمت در فروشگاه اینترنتی آمازون: ۳۵۰ دلار

7- Istabilizer Gimbal


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :