به گزارش تبریزمن، احمد عبدالله زاده شامگاه جمعه پس از پیروزی خارج از خانه تیمش در برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خوبی از سوی هر دو تیم را شاهد بودیم زیرا موقعیت فولاد و تراکتورسازی به گونه‌ای بود که هر دو فقط به پیروزی فکر می‌کردند.

وی افزود: فولادی‌ها در آخر بازی به علت رسیدن به تساوی، انگیزه خود را از دست دادند و این امر باعث شد، تراکتورسازی به گل دوم برسد و بازی باخته را در نهایت به سود خود به پایان ببرد. این پیروزی می‌تواند شرایط ما را در جدول بهبود ببخشد و تراکتورسازی را به آینده امیدوار کند.

عبدالله زاده که فوتبال خود را از تیم فوتبال فولاد خوزستان آغاز کرد و سال قبل به همراه این تیم در لیگ برتر چهره شد ولی به علت مشکل سربازی این فصل در تیم تراکتورسازی بازی می‌کند، همچنین عنوان کرد: من فوتبالم را فولاد آغاز کردم و اگر این باشگاه من را بخواهد بی‌شک در آینده مجدداً به فولاد خوزستان بازخواهم گشت.

وی تصریح کرد: من فوتبال خود را مدیون مردم خوزستان هستم و علاقه دارم دوباره در تیم سابق خود بازی کنم ولی اکنون بازیکن تیم تراکتورسازی هستم و با جان و دل برای این تیم بازی می‌کنم.

علی سلیمی دروازه‌بان تیم فوتبال نیز گفت: بازی خوبی انجام دادیم اما نتوانستیم بازی را که برده بودیم، حفظ کنیم و آن را با شکست عوض کردیم.

وی در خصوص پنالتی تیم تراکتورسازی تبریز که منجر به شکست خانگی فولاد خوزستان نیز شد و اعتراضات بی‌شماری از سوی فولادی‌ها به همراه داشت، اظهار کرد: فکر می‌کنم مساریچ مدافع تیم فولاد روی مهاجم حریف خطا انجام داد و به نظر من پنالتی تراکتورسازی صحیح بود.

از سری رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز جمعه تیم های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه دو بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید تا روند ناکامی‌های فولاد همچنان تداوم داشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :