برنامه «امروزی‌ها» که از شنبه تا چهارشنبه از شبکه یک پخش می‌شود، امروز میزبان فوتبالیست‌های تیم ملی کشورمان است.

به گزارش تبریزمن،  «احسان ارغوانی» طراح و تهیه کننده برنامه در این باره گفت: امروز میزبان محمد کشاورز و مهدی جاوید از فوتبالیست‌های مطرح کشورمان هستیم که قرار است با آنها درباره هنجارها و ناهنجاری‌هایی که در ورزش و استادیوم وجود دارد گفت‌وگو شود.

از چند روز گذشته یک آیتم زنده با نام وقتت هنوز تموم نشده به برنامه اضافه شده است. در این آیتم ۱۰ دقیقه به مهمان برنامه زمان داده و از او ۲۰ سئوال پرسیده می‌شود. هر سئوال یک امتیاز دارد. سئوالات هم خاص و مربوط به درونیات و خلوت آدم هاست و امتیاز نهایی در پایان نشان می دهد که مهمان برنامه تا چه میزان امروزی هست. ضمن اینکه مهمان برنامه باید مدیریت زمان داشته باشد تا بتواند پاسخگوی بیشتر سئوالات باشد. معمولاً آیتم های برنامه ها تولیدی است، اما این آیتم زنده است تا جذابیت اش برای مخاطبان بیشتر شود.

برنامه امروزی‌ها با محوریت دغدغه‌ها و معضلات جوانان در حوزه‌های مختلف همچون اعتیاد، فضای مجازی، بیکاری، موسیقی، مد، ازدواج، مهاجرت، آشنایی قبل از ازدواج، بازار کار، ثروت، ورزش، تفریح و سرگرمی، و … از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به مدت یک ساعت پخش خواهد شد.

اقشار مختلف همچون، ورزشکاران، خوانندگان، بازیگران، کارشناسان و … مهمان برنامه امروزی‌هاست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :