سرمربی قدیمی ترین تیم فوتبال آذربایجان می گوید فوتبال بدون حضور تماشاگران و هواداران از هیجان خالی است و جز یک ارائه حرکات ورزشی جذابیتی ندارد.

به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با فجرسپاسی گفت: ما توانستیم یک بازی شش امتیازی را پیروز شویم و ابن جز در سایه لطف خداوند، دعای هواداران و تلاش جانانه بچه های تیم به دست نیامده است

به دنبال پیروزی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در برابر فجر سپاسی شیراز رسول خطیبی این پیروزی را به هواداران ماشین سازی تبریز تبریک گفت:

رسول خطیبی با ارسال این پیام تبریک از ابراز محبت همه هواداران تقدیر و تشکر کرد .

خطیبی در این پیام ضمن تمجید از همراهی هواداران سبزقباهای دوست داشتنی تبریز در دیدار با فجرسپاسی شیراز گفت: فوتبال بدون حضور تماشاگران و هواداران از هیجان خالی است و جز یک ارائه حرکات ورزشی جذابیتی ندارد.

وی ادامه داد: خدا را شاکرم که با تلاش ستودنی بچه های تیم شرمنده هواداران نشدیم و توانستیم پیام آور شادی برای طرفداران قدیمی ترین تیم شمالغرب کشور باشیم.

خطیبی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با فجرسپاسی گفت: ما توانستیم یک بازی شش امتیازی را پیروز شویم و ابن جز در سایه لطف خداوند، دعای هواداران و تلاش جانانه بچه های تیم به دست نیامده است.

سرمربی ماشین‌سازی تبریز افزود: جا دارد همینجا از همه هوادارانی که زحمت سفر چندصد کیلومتری به شیراز را به جان خریدند، تقدیر و تشکر کنم و از همه عزیزان و طرفداران که ما را همیشه مورد لطف و محبت خود قرار می دهند، صمیمانه سپاسگزاری کنم.

خطیبی با تاکید بر تلاش تیمش برای محقق کردن آرزوی میلیونها هوادار ماشین سازی در صعود به لیگ برتر گفت: هفت فینال سخت و دشوار را در پیش داریم که با حمایت هواداران، مسئولین و اصحاب رسانه می توانیم از این آزمون ها با سربلندی بیرون بیاییم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :