بختیار رحمانی، سروش رفیعی، احمد عبدالله زاده و علی حمودی بازیکنان اسبق فولاد خوزستان هستند که باید در هفته ی پیش روی لیگ برتر به مصاف تیم سابق خود بروند.

به گزارش تبریزمن، تقابل این هفته ی فولاد و تراکتورسازی می تواند جدال جالب ستارگان اسبق باشگاه خوزستانی های با تیم سابقشان را منجر شود. نگاهی داریم با ۴ بازیکنی که در ترکیب سرخپوشان آذربایجان قرار گرفته و ستاره اسبق تیم فولاد خوزستان بوده اند.

[ بختیار رحمانی | کاپیتان خوزستان، ذخیره آذربایجان ]

بختیار رحمانی که با حضور حسین فرکی به کاپیتانی فولاد رسید، در فصل اول حضور فرکی سهمیه آسیایی و در فصل بعد از آن توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد. او که با آمدن اسکوچیچ و باطل شدن کارتش نتوانست فصل قبل برای فولاد بازی کند، ابتدای فصل به تراکتورپیوست. باید دید کاپیتان دو فصل پیش فولاد می تواند بازگشتی خاطره انگیز به اهواز داشته باشد یا خیر؟

البته حضور او در ترکیب اصلی نیز مشخص نیست و باید دید تونی چه تصمیمی برای این دیدار خواهد گرفت؟

بختیار رحمانی

[سروش رفیعی | پدیده لیگ در فولاد، بی انگیزه در تراکتور ]

بازیکن محبوب اسکوچیچ، یکی از بهترین بازیکنان لیگ چهاردهم درنیم فصل اول بود. نیم فصلی که به او وفادار نماند و او نیز به مانند بسیاری دیگر از بازیکنان کارت پایان خدمتش باطل شد تا نتواند تا انتهای راه فولاد را همراهی کند. البته گفتنی است او توانست با درخشش در فولاد حتی در جام ملت های آسیا بازی کند. نبرد اسکوچیچ با بازیکن محبوبش نیز جذاب خواهد بود.

با این حال باید توجه کرد که رفیعی در تراکتور درخشش سابق را نداشته است و نوع بازی او بسیار کند و بی انگیزه نشان می دهد. با ید منتظر ماند و دید که در صورت قرار گیری در ترکیب اصلی، چه عملکردی از پدیده سابق رقابت های لیگ مشاهده خواهیم کرد.

رفیعی

[ احمد عبدالله زاده| نیمی تراکتوری؛ نیمی فولادی ]

عبدالله زاده پس از دو سال سکو نشینی در زمان حضور فرکی، با آمدن اسکوچیچ احیا شد و به ترکیب اصلی تیم راه یافت. عبدالله زاده نیز درمیانه ی راه و درحالی که چشم کی روش روی او زوم شده بود نیز به مانند بختیار و سروش کارتش باطل شد تا انتهای فصل بازی ها را از دست بدهد. وی که خبر بازگشتش به فولاد به گوش می رسد، باید این هفته به مصاف تیمی برود که بازگشت او به این تیم غیر ممکن نخواهد بود.

سرپرست فولادی ها در چند روز اخیر با مصاحبه هایی که انجام داده نشان داده که به سختی پی گیر بازگشت احمدزاده است و با این صحبت ها حسابی تمرکز این بازیکن را به هم زده است. باید دید در این شرایط تونی روی این بازیکن حساب کرده و ترکیب اصلی قرار خواهد داد یا نه.

[علی حمودی | نیمکت نشین ترکیب تراکتور و در فکر بازگشت به سپاهان ]

نام علی حمودی با شماره ۴۰ فولاد درهم آمیخته شده است ، او پس از درخشش در تیم استقلال اهواز و مس کرمان به فولاد پیوست. بعد از آنکه خود را به عنوان ستاره در فولاد خوزستان معرفی کرد به تیم استقلال پایتخت رفت. حال او باز باید به اهواز بیاید تا به مصاف تیم سابقش برود ، تیمی که روزی سکوی پرتاب او به پایتخت بود. گفتنی است او سابقه ی گلزنی با سپاهان برابر فولاد را نیز دارد.

همچنین ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با توجه به قرار داد این بازیکن با باشگاه سپاهان، تونی الیویرا نتوانسته حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کند و در بیشتر بازی ها از او به عنوان نیمکت نشین استفاده می شود.

حمودی در این شرایط بدون شک دوست دارد تا هر چه زود تر با پایان خدمت سربازی اش، راهی سپاهان شده و در تیمی که قرارداد داشته و برای بازی هایش، پول دریافت می کند، خدمت نماید.

حمودی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :