صعود دراماتیک به دور بعدی رقابت های جام حذفی با شکست دادن تیم صبای قم و نیز ارائه بازی نسبتا قابل قبول مقابل سپاهان، تا حدودی باعث امیدواری تراکتوری ها شده بود که باخت خانگی مقابل پرسپولیس همه چیز را خراب کرد.

به گزارش تبریزمن، دو تیم فولادخوزستان و تراکتورسازی تبریز روز جمعه ۲۴ مهر ماه از ساعت ۱۷:۱۰ از سری رقابت های هفته هشتم مسابقات لیگ برتر در استادیوم غدیر اهواز یکی از حساس ترین دیدار های هفته را برگزار خواهند کرد.

سرخپوشان تراکتورسازی تا بدین جای رقابت های لیگ برتر به هیچ وجه انتظارات هواداران و فوتبالدوستان آذربایجانی را به جا نیاورده و پس از گذشت هفت هفته از آغاز مسابقات و نیز کسب تنها هفت امتیاز در رتبه ی دهم جدول ۱۴ تیمی لیگ برتر قرار گرفته است.

بدین ترتیب با این وضعیت تا بدینجای کار تیم هایی چون پدیده، صبای قم، گسترش فولاد، ملوان و استقلال اهواز بالاتر از تیم مدعی فصل جاری و نائب قهرمان فصل گذشته قرار گرفته اند.

هواداران تراکتورسازی که با آغاز فصل شاهد کوچ ستاره های خود بودند، در هفته های ابتدایی با پذیرفتن بهانه ی ناهماهنگی بازیکنان و امید به هفته های آینده، بازی های بی انگیزه و مبتدیانه ستاره ها و سربازهای تیم مدعی خود را تحمل کردند تا اینکه اولین وقفه ی ۲۰ روزه به دلیل بازی های ملی به اتمام رسید و بار دیگر تراکتورسازی با کسب یک تساوی و یک باخت راهی تعطیلات بعدی بیست روزه شد.

البته صعود دراماتیک به دور بعدی رقابت های جام حذفی با شکست دادن تیم صبای قم و نیز ارائه بازی نسبتا قابل قبول مقابل سپاهان، تا حدودی باعث امیدواری تراکتوری ها شده بود که باخت خانگی مقابل پرسپولیس همه چیز را خراب کرد.

تراکتور

حال با اتمام دومین وقفه و تعطیلی در رقابت های لیگ برتر، همه منتظر دیدن بازی های تراکتورسازی می باشند که هم اکنون پس از گذشته نزدیک به سه ماه از آغاز رقابت ها، بایدبه هماهنگی کامل رسیده و چهره ی یک مدعی تمام عیار را به خود بگیرد. باید دید تونی الیویرای محبوب خواهد توانست با پشت سر گذاشتن شایعات و فشار های زیادی که روی او و بازیکنانش وجود دارد، پرتماشاگرترین تیم ایران را بار دیگر به اوج رساند یا خیر.

در سمت مقابل شاگردان اسکوچیچ وضعیت به مراتب بدتری داشته و در قعر جدول رده بندی حضور دارند. فولادی ها با سه امتیازی که از هفت هفته گذشته رقابت های لیگ برتر به دست آورده اند تیم چهاردم جدول بوده و یکی از سخت ترین دوران های حضور خود در فوتبال را سپری می کنند.

اسکوچیچ و شاگردانش به خوبی آگاه هستند که در صورت باخت خانگی مقابل تراکتور، شاهد تغییر و تحولات گسترده ای در تیم خواهند بود و شاید دیگر موفق به حضور در بین مدعیان نشوند. البته تونی الیویرا نیز از این قاعده مستثنی نیست و ممکن است هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه با ادامه این روند در نیم فصل یا حتی قبل از آن به فکر تغییر سرمربی بی افتند.

با این حال هواداران سرخپوش فوتبال آذربایجان به سختی از تونی حمایت کرده و بازیکنان و مدیریت را مقصر اصلی نتایج ضعیف تیم می دانند. ادعایی که پر بیراه هم نیست و با مرور خاطرات تراکتور با تونی الیویرا می شود به آسانی به آن پی برد.

حال باید دید این دیدار فوق العاده حساس و تعیین کننده به میزبانی خوزستانی های پرشور در خاتمه چه نتیجه ای در بر خواهد داشت، آیا شاگردان تونی می توانند اسکوچیچ را از نیمکت فولاد دور تر کنند یا اینکه معادلات به صورت دیگری رقم خورده و سرخپوشان به فکر جذب بازیکنانی چون ادینهو خواهند افتاد تا بلکه تیم را از وضعیت نامناسب کنونی نجات دهد؟

 

تراکتور پرسپولیس

اسامی داوران دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از سوی دپارتمان داوری اعلام شد.

روز پنجشنبه ۲۳مهرماه

استقلال خوزستان – ملوان انزلی از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه غدیر
جواد رحیم زاده- محمدرضا امینی- رسول ذورقی- امید سعیدفر؛ ناظر داوری: محمدعلی فروغی

روز جمعه ۲۴ مهرماه

پدیده مشهد – استقلال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ثامن
مهدی سیدعلی- بابک داوری- حسین طالقانی- رضا عادل؛ ناظر داوری: زاهد بحرینی

سایپا – ذوب آهن از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه دستگردی
سعید بخشی زاده- تورج عیوض محمدی- هادی طوسی- جواد شرفی؛ ناظر داوری: ابراهیم میرزابیگی

سپاهان – سیاه جامگان از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه فولادشهر
رضا کرمانشاهی- حسن ظهیری- سعید زارع- روح اله شریفی؛ ناظر داوری:عبدالله باعزم

راه آهن – استقلال اهواز از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه شهدا
رضا مهدوی- سعید قاسمی- حمیدرضا کنعانی- مهدی مرجانزاده؛ ناظر داوری: حسین نجاتی

گسترش فولاد تبریز – نفت تهران از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه اختصاصی گسترش
غلامرضا جباری- حمید غمزه- میریعقوب حجتی- یاسر همرنگ؛ ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

فولاد خوزستان – تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه غدیر
محسن قهرمانی- محمدرضا ابوالفضلی- فرهاد مروجی- محمدحسین زاهدی‌فر؛ ناظر داوری: اسماعیل صفیری

پرسپولیس – صبای قم از ساعت ۱۸:۲۴ در ورزشگاه آزادی
شاهین حاج بابایی- محمدرضا منصوری- مهدی الوندی- وحید کاظمی؛ ناظر داوری: حیدر شکور


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :