عضو شورای سیاسگذاری ششمین جشنواره ملی عکس فیروزه، این جشنواره را راهی برای شناسایی زیبایی های شهر تبریز دانست.

به گزارش تبریزمن، حسین جاودانی از جشنواره فیروزه به عنوان یک تابلوی زیبا برای دیدن زیبایی های شهر نخستین ها یاد کرد و افزود: فیروزه جشنواره بزرگی است و کیفیت آن به مانند کیفیت جشنواره های عکس دوسالانه بسیار بالاست و از اعتبار بالایی برخوردار است.

این استاد عکاسی با اشاره به استقبال شهروندان از این جشنواره و تاثیرات مثبت آن، خاطر نشان کرد: جشنواره عکس فیروزه آینده ای بسیار روشن و ایده ای ارزنده ای دارد که باعث شناخته شدن شهر تبریز می شود.

وی با اشاره به بخش تبریز قدیم به عنوان یک بخش جدید در این جشنواره گفت: عکس های تبریز قدیم باعث پویایی و زنده نگه داشتن تبریز در تاریخ می شوند و من به عنوان یک عکاس حضور این بخش را به نفع هویت فرهنگی و تاریخی تبریز می دانم.

عکاس برجسته کشور یکی از ویژگی های بارز جشنواره عکس فیروزه را در فصلی برگزار شدن آن دانست و اذعان داشت: هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد که علاقه مندان می توانند از این زیبایی ها و نعمت ها بهره برده و هنرهای خود را به تصویر بکشند.

وی افزود: مشخص بودن موضوع عکاسی باعث تحرک و تلاش عکاسان می شود تا بتوانند با تلاش بسیار در زمینه های مختلف و خلاقیت های خود در چارچوب های مشخص، تمام هنر خود را از زیبایی های فصل های مختلف به تصویر بکشند.

جاودانی، با تشکر از برگزارکنندگان این جشنواره ابزار امیدواری کرد که این رخداد هنری به بالندگی هنری تبریز کمکی شایان نماید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :