برای اولین بار در مجموعه بازی‌های فیفا، قرار است لیگ ژاپن به جدیدترین شماره‌ی این بازی اضافه شود.

به گزارش تبریزمن، این خبری است که دیروز EA Sports اعلام کرد. این موضوع، بیش از هر چیز شکست بزرگ کونامی را در ساخت بازی نشان می‌دهد. این شرکت ژاپنی که چند وقتی است بی‌خیال ساخت بازی‌های بزرگ کنسولی شده، ظاهرا دیگر حتی به ساخت و توسعه‌ی مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer علاقه‌ای هم ندارد.

طبق خبری که EA Sports منتشر کرده، لیگ J1 کشور ژاپن، به همراه ۱۸ تیم در فیفا ۱۷ حضور خواهد یافت. تمام تیم‌های لیگ ژاپن، بازیکن‌ها، لوگوها و لباس‌ها به صورت کاملا واقعی در فیفا ۱۷ بازسازی خواهند شد. الکترونیک‌آرتز هم‌چنین خبر از حضور استادیوم Suita City، استادیوم خانگی تیم Gamba Osaka در فیفا ۱۷ داده است.

سال‌ها بود که فقط کونامی و مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer به صورت انحصاری اجازه‌ی استفاده از تیم‌های ژاپنی را داشتند. به همین دلیل هم است که تیم ملی زنان ژاپن، تنها تیمی بود که در فیفا ۱۶ حضور نداشت. فیفا ۱۶ برای اولین بار، بازیکن‌ها زن را در قالب تیم‌های ملی به این مجموعه آورده بود.

تیم‌ها و بازیکن‌های J1 League در تمام بخش‌های فیفا ۱۷ و حتی بخش Ultimate Team حضور خواهند داشت. این حرکت شرکت بازی‌سازی EA Sports، بی‌توجهی کونامی را به بازی‌های‌اش گوش‌زد می‌کند. در حالی که ژاپنی‌ها، به دلیل حضور لیگ‌های فوتبال‌شان به مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer یا همان Winning Eleven علاقه‌ی زیادی نشان می‌دادند، انتظار داریم مخاطبان این بازی‌ها هم از این پس به فیفا ۱۷ کوچ کنند.

فیفا ۱۷ بزرگ‌ترین شماره از این مجموعه بازی‌ها خواهد بود. شرکت EA Sports این بازی را با استفاده از موتورپایه‌ی «فراست‌بایت» (Frostbite) می‌سازد و بازی قرار است حتی یک بخش داستانی و سینمایی داشته باشد.

فیفا ۱۷ قرار است در ماه سپتامبر برای کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۳، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :