با اتمام مرحله تصویربرداری، کار تدوین فیلم جولفا به تهیه کنندگی و کارگردانی جلیل اصغری و نویسندگی اکبر شریعت آغاز گردید، بدین ترتیب همزمان با این مرحله توسط نادر فرجی، موسیقی این فیلم نیز به آهنگسازی غلامرضا میرزازاده و محمد ملکی و با صدای استاد علی نوروزی خواننده مطرح بین المللی آذربایجانی در حال ساخت است.

به گزارش تبریزمن، جلیل اصغری تهیه کننده و کارگردان این فیلم در خصوص ویژگی های آن به تبریزمن گفت: هددف از ساخت این فیلم بازسازی جاده ابریشم و نشان دادن پتانسیل های موجود شهر جلفا و منطقه آزاد ارس  در زمینه گردشگری  وجذب توریسم می باشد که نوع فیلم حالت فرم داشته و از طراحی صحنه و لباس و گریم های مختلف نیز استفاده شده است و با عنایات خداوند متعال کار تدوین  وآهنگسازی فیلم آغاز شده و  تا دهه مبارک فجر آماده اکران خواهد شد.

وی افزود:این فیلم به سفارش شهرداری و شورای شهر جلفا تولید می شود که کار تصویربرداری آن دوازده روز به طول انجامید.

حسن فدایی ریس شورای اسلامی شهر جلفا نیز در این باره به خبرنگاران گفت: این فیلم به مناسبت هشتادمین سال تاسیس شهرداری جلفا و به منظور جذب گردشگربیشتر به استان آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس تولید شده است و با پخش آن از شبکه های سراسری و استانی و نیز تکثیر گسترده آن در اختیار مردم عزیز و مسافران و گردشگران نوروزی قرارخواهد گرفت.

ایرج آذرنژاد شهردار جلفا نیز در این خصوص گفت :با توجه  به پتانسیل بالای شهر جلفا و منطقه آزاد ارس در جهت جذب هرچه بیشتر گردشگر، شهرداری جلفا اقدام به ایجاد بستر مناسب برای تولید فیلم و برگزاری جشنواره های مختلف نمود و با این طریق از هنرمندان و فرهیختگان فرهنگی حمایت می نماید تا شاهد یک فضای خوب  برا ی فعالیت های فرهنگی وهنری وایجاد فضایی با  نشاط برای مردم عزیز شهر جلفا و گردشگران عزیز باشیم.

در خاتمه اضافه می کنم آیسا گیتی، سکینه دشتبان، بابک غفوری، مهسا بایرام زاده، فرید دیبارز، میلاد عظیمی، نورای رنگانی، پریسا حضرت پور، سیامک بابایی فروغ، اسنا بیانی، قدرت مهرعلی بگلو، فاطمه بیانی، جلال صالح پور، علی و رضا اسداللهی، امین یوسف پور، وحید جباری و آیدین موسی پور از بازیگران این مجموعه هستند که یعقوب صدیق جمالی هم به عنوان مشاور کارگردان، در کنار جلیل اصغری حضور دارد.

شهرام صادق زاده

 photo_2016-01-16_17-18-59 photo_2016-01-16_17-19-01 photo_2016-01-16_17-19-06 photo_2016-01-16_17-19-08 photo_2016-01-16_17-18-56


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :