به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد ویژگی cross-buy را وارد پلتفرم‌های خود کند و Quantum Break اولین عنوان انحصاری خواهد بود که با این ویژگی منتشر می‌شود.

به گزارش تبریزمن، ویژگی cross-buy یا خرید میان پلتفرمی مدت زیادی نیست که در بین شرکت‌های مرتبط با صنعت کنسول‌های بازی استفاده می‌شود.

حالا با اعلام انتشار نسخه ویندوز ۱۰ در کنار نسخه اکس‌باکس وان Quantum Break، این عنوان نخستین بازی انحصاری مایکروسافت است که cross-buy خواهد بود.

در صورت پیش‌خرید Quantum Break، کد دانلود بازی برای نسخه ویندوز ۱۰ در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت که اتفاقی بسیار خوب برای طرفداران پی‌سی گیمینگ و البته آینده بازی‌ها در پلتفرم مایکروسافت است.

همچنین با خرید بازی در اکس‌باکس وان، Alan Wake به همراه تمام بسته‌های الحاقی با استفاده از قابلیت Backwards در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

طبق گفته فیل اسپنسر، رییس اکس‌باکس، برنامه cross-buy تنها محدود به عناوین انحصاری نخواهند بود و شاهد استفاده از این ویژگی در عناوین مولتی پلتفرم هم خواهیم بود.

اسپنسر در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در توییتر به این موضوع اشاره کرده بود.Quantum Break به صورت انحصاری برای اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در تاریخ ۱۷ فروردین منتشر خواهد شد. در زیر عکس می‌توانید سیستم موردنیاز برای اجرای بازی را مشاهده کنید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :