با بهره برداری از ساختمان جدید پایانه مرکزی تبریز، ظرفیت ترمینال تبریز برای ارائه خدمات به مسافران ورودی و خروجی شهر به ۱۰۰ هزار نفر افزایش خواهد یافت.

به گزارش تبریزمن، محمد قلیزاده مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تبریز با اعلام این مطلب گفت: بر اساس تاکیدات و دستورات شهردار تبریز کار تکمیل ساختمان ترمینال مرکزی تبریز در حال انجام است که انشالله در دهه فجر امسال شاهد افتتاح این پروژه مهم خواهیم بود

قلیزاده با اعلام اینکه با ارائه خدمات روزانه به یکصد هزار مسافر در پایانه مرکزی تبریز ظرفیت بزرگی می باشد گفت: در حال حاضر ترمینال مرکزی تبریز روزانه به ۲۵ الی ۳۰ هزار نفر مسافر ورودی و خروجی خدمات ارائه می دهد که با تکمیل ساختمان پایانه جدید این ظرفیت چهار برابر خواهد شد.

وی با اشاره به تداوم عملیات احداث ترمینال شرق تبریز گفت: در حال حاضر عملیات تسطیح و خاک برداری این ترمینال نیز در حال انجام است و بعد از عقد قرارداد شهرداری منطقه پنج، شاهد تسریع در احداث این ترمینال خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تبریز همچنین گفت: ایجاد پایانه اتوبوس شهری و تاکسی در این ترمینال نیز از اولویت های شهری به شمار می رود که در طراحی و اجرای این پایانه لحاظ خواهد شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :