مربی بومی تراکتورسازی  که در زمان حضور تونی اولیویرا  در تیم بود، بعد از تغیرات کادر فنی باز هم  همراه سرخپوشان حضور دارد.به گزارش تبریزمن، قادر رحیم زاده مربی بومی، که در تمرینات اخیر تراکتور غیبت دارد، در فضای مجازی شایعات زیادی درباره حضور نداشتن وی در تمرینات منتشر میشود.

در بخشی از این شایعات گفته می شود وی از تیم کنار گذاشته شده و یا به دلیل مشکلات مالی به تمرین نمی آید،همچنین گفته می شود ستار همدانی و ایمان عالمی دیگر عضو کادر فنی تراکتور از صبح دیروز به دلیل مشکلات مالی در تمرینات این تیم شرکت نمی کنند.

خبرنگار تبریزمن، در تماسی که با قادر رحیم زاده داشت پیگیر غیبت وی شد که رحیم زاده در پاسخ به این شایعات توضیح داد: اخبار منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد. غیبت من در تمرینات این تیم بخاطر شروع شدن امتحانات دکتری در تهران بوده و قبل از رفتن نیز این موضوع را به کادر فنی و مسئولین باشگاه اطلاع داده ام و همچنین از امیر قلعه نوعی اجازه گرفته ام

وی افزود:قطعا بعد از اتمام امتحاناتم دوباره در تمرینات حضور پیدا خواهم داشت تا در کنار دیگر اعضای کادر فنی، تیم را برای نیم فصل دوم آماده کنیم. از هواداران پرشور تراکتور میخواهم به این شایعات توجهی نداشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :