وایدر ۱۵۰ توانایی دستیابی به بیشینه سرعت ۱۵ گره در حالت دیزل-الکتریک را دارد و از فناوری جدید برای کاهش سرو صدا و لرزش به سطحی ناچیز بهره می برد.

به گزارش تبریزمن، شرکت وایدر به تازگی از ابرقایق تفریحی خود به نام وایدر ۱۵۰ رونمایی کرده است. این قایق تفریحی تمام آلومینیومی به یک سامانه محرکه هیبریدی دیزل-الکتریک مجهز شده است. وایدر ۱۵۰ قایقی تفریحی با طول ۴۶ متر است که طراحی آن توسط فولویو سیمونی و تحت نظارت تیلی آنتونلی صورت گرفته و عملکرد روان و مطمئنی در آزمایش های دریایی داشته و به اهداف پیش بینی شده دست یافته است.

قایق تفریحی 28 میلیون دلاری که از برق نیرو می گیرد وایدر ۱۵۰ توانایی دستیابی به بیشینه سرعت ۱۵ گره در حالت دیزل-الکتریک را دارد و از فناوری جدید برای کاهش سرو صدا و لرزش به سطحی ناچیز بهره می برد.

بسته های باتری این قایق تفریحی که قلب سامانه نیرو آن را تشکیل می دهند به دقت مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته اند. این باتری ها توسط شرکت هلندی اس‌تکنولوژیز تولید شده و طی چندین روز در حالت انتشار صفر مورد آزمایش قرار گرفته اند تا از عملکرد کارآمد وایدر ۱۵۰ در حالت تمام الکتریکی و تولید نیرو توسط باتری اطمینان حاصل شود.

قایق تفریحی 28 میلیون دلاری که از برق نیرو می گیرد

زمانی که آزمایش های دریایی وایدر ۱۵۰ تکمیل شوند این قایق تفریحی برای معرفی به عموم در دسترس قرار خواهد گرفت. در حال حاضر، قیمتی در حدود ۲۸ میلیون دلار برای آن در نظر گرفته شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :