رییس هیات مدیره باشگاه دبیری تبریز گفت: با پیروزی برابر تیم قزوینی طلسم بازی‌های خارج از خانه را شکستیم.

به گزارش تبریزمن، افشین دبیری اظهار داشت: تیم دبیری تبریز در قزوین برابر تیم طرح و توسعه این شهر در نیمه اول فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشت که بازیکنان تیم استفاده نکرده و حریف یک گل زده و نیمه نخست تلاش بازیکنان دبیری برابر جبران گل خورده بی‌نتیجه بود.

وی گفت: در نیمه دوم هم تیم دبیری سوار بر بازی بود، اما گل دوم میزبان کار را برای تیم ما سخت کرد زیرا حریف با بازی انتحاری به دنبال کسب امتیاز برابر تیم ما بود.

دبیری افزود: نیمه دوم قوت تیم ما در این فصل محسوب می‌شود و بازیکنان با تلاش بیشتر و اجرای دستورات کادر فنی بازی را برگردانده و در ادامه این دیدار با زدن سه گل از شکست، یک پیروزی شیرین ساختند.

به نقل از فارس، وی خاطرنشان ساخت: با این پیروزی تیم دبیری تبریز به اولین برد خارج از خانه خود دست یافت و همچنین سومین برد متوالی این تیم رقم خورده و بازیکنان به دنبال حفظ روند پیروزی‌های متوالی خود هستند و روز یکشنبه نیز در تبریز تلاش خواهند کرد برابر تیم شهرداری ساوه به پیروزی برسند.

وی ضمن تبریک به طرفداران تیم دبیری و همچنین بازیکنان و کادر این تیم تصریح کرد: باید در تمرینات تیم بیشتر تلاش کرد که روند بازی نیمه اول تیم نیز همانند نیمه دوم باشد و بازی یکدستی را از تیم دبیری شاهد باشیم.

تیم دبیری تبریز در هفته نهم لیگ برتر فوتسال کشور در قزوین برابر تیم طرح و توسعه این شهر به برتری ۳ بر ۲ دست یافته و با ۱۸ امتیاز در مکان چهارم جدل رده‌بندی این مسابقات قرار گرفت.

شاگردان اصغری مقدم هر چند در بازی‌های خارج از خانه به اولین برد خود دست یافت، اما در هر ۵ بازی برگزار کرده در تبریز به پیروزی رسیده و برابر شهرداری ساوه به دنبال حفظ رکورد خود می‌باشند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷/خ۳۰


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :