استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی از حضور مردم استان در مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد و آن را تداوم حماسه سیاسی مردم دانست.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده عصر شنبه خطاب به مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه آذربایجان شرقی افزود: خداوند بزرگ را سپاس می‌گویم که مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شکوه و سلامت کامل برگزار شد و سند دیگری از نقش مردم در تعیین سرنوشت کشور رقم خورد.

وی گفت: انتخابات ۱۰ اردیبهشت بار دیگر نشان داد که در نظام جمهوری اسلامی ایران، حرف اول و آخر از آن مردم است و این آحاد شهروندان هستند که به دور از هرگونه هیاهو و حاشیه‌سازی با حضور خود در پای صندوق‌های رای آینده چهار ساله قوه مقننه را رقم می‌زنند.

وی این حضور را گام تکمیلی مردم در تداوم حماسه سیاسی تعبیر کرد و افزود: دولت تدبیر و امید و خادمان شما در مدیریت استان بر خود می‌بالند که توفیق نصیب‌شان شد تا برای ایجاد زمینه چنین حضوری خدمت‌گزاری کنند.

وی گفت: اکنون نوبت منتخبان و دیگر داوطلبان مجلس دهم است که رقابت‌ها را به رفاقت تبدیل و عزم خدمت به چنین مردمی را راسخ‌تر کنند.

همچنین از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در هیات‌های محترم اجرایی، نظارت و بازرسی، نیروی محترم انتظامی و دیگر دستگاه‌های دخیل در تامین امنیت انتخابات، کلیه رسانه‌ها و همه کسانی که در امر انتخابات و جمع‌آوری آرای مردم تلاش کردند قدردانی کرد.

آذربایجان شرقی با سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :