به گزارش تبریزمن، جابر انصاری پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی درباره حضورش در تیم ملی اظهار داشت:من برای بهتر شدن به انگیزه نیاز داشتم و اعضای تیم و مسئولان و مربیان به من انگیزه می دادند حضور من در تیم ملی نتیجه کاری گروهی است که به ثمر نشسته است. خدا را شکر که تیم‌مان در لیگ برتر ماندو همه چیز خوب پیش رفت.

وی اظهار داشت: از کی روش تشکر می کنم که لیگ برتر را پیگیری کرد و به بازیکنانی مثل من اعتماد کرد.او باعث شد انگیزه من افزایش پیدا کند و به طور حتم با این روند در فوتبالم پیشرفت خواهم کرد.

بازیکن ملی پوش گسترش فولاد در ادامه بیان کرد: امسال انگیزه زیادی داشتم که به تیم ملی دعوت شوم. امیدوارم در لیست نهایی کی‌روش قرار بگیرم. از ابتدای فصل تمام تلاشم را کردم تا به تیم ملی دعوت شوم.

وی درباره اینکه گسترش فولاد  تا هفته های پایانی خطر سقوط داشت خاطرنشان کرد:ما طول انگیزه داشتیم و بازی های خوبی ارائه کردیم ولی به دلیل مشکلاتی که برای تیم به وجود آمد در طول فصل نتوانستیم نتایج لازم را بگیریم.باز هم خدا را شکر می کنم در لیگ برتر ماندگار شدیم. با حضور من در تیم ملی سایر بازیکنان گسترش فولاد هم انگیزه بالایی پیدا می کنند.

وی افزود: ما امسال آنطور که باید و شاید نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم ولی باز هم خدارا شکر که توانستیم دومین امتیاز لیگ برتری استان را حفظ کنیم و امیدوارم باشگاه فصل بعد با برنامه ریزی بهتر بتواند نتیجه خوبی کسب کند.

 

انصاری درباره اینکه آیا فصل آتی در گسترش می ماند یا نه گفت: قراردادم تمام شده است و دو سه پیشنهاد دارم و اولویتم این است که در تبریز بمانم، ضمن اینکه از تراکتورسازی هم پیشنهاد دارم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :