به گزارش تبریزمن، فردین عابدینی بازیکن تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص دیدار النصر گفت: از اینکه نتوانستیم به مرحله بعد صعود کنیم خیلی ناراحت هستیم. بازیکنان خیلی تلاش کردند ولی النصر با بازی دفاعی و وقت تلف کردن هایی که داشت اجازه نداد گل های زیادی به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: می توانستیم گل های زیادی بزنیم ولی شرمنده هواداران شدیم. حضور پر تعداد آنها بار دیگر نشان داد که تراکتورسازی یکی از پر هوادار ترین تیم های ایران و آسیا می باشد.

عابدینی در خصوص تشویق هواداران بعد از پایان بازی اظهار داشت: شعار عیبی یوخ به هواداران تراکتورسازی اختصاص دارد. امروزه شاهد این هستیم که در خیلی از ورزشگاه ها از این شعار استفاده می شود. در این بازی نیز آنها فرهنگ و هوادار بودن خود را نشان دادند. زیبایی های فوتبال به این تشویق ها هست. امیدواریم بتوانیم روزی خوبی هایشان را جبران کنیم.

وی در خصوص وضعیت قراردادش با تراکتورسازی بیان کرد: فصل گذشته که به تراکتور آمدم قرارداد یک و نیم ساله بود. آقای عباسی گفت پول کمی داریم و من نیز به خاطر اینکه تیم شهرم بود مبلغ ناچیزی قرارداد بستم. قراردادم تمام شده است ولی قلبا دوست دارم در تراکتور بمانم.

بازیکن تراکتور گفت: اولویت اولم تراکتور است. پیشنهاد دارم ولی اگه از مسئولان تراکتورسازی تماسی گرفته نشود به پیشنهاد های دیگرم جواب خواهم داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :